Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Leon 1.8 20 V '00 - niedziałające kierunki tylnych lamp

01 Paź 2015 22:04 798 6
  • Poziom 7  
    Witam.
    Nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, więc piszę nowy post. Gdyż odpowiedziami na mój problem były głównie żarówki i przerywacz i tak dookoła.
    Przy wymianie nagrzewnic przy Seat Leon pojawił się problem, gdyż zginęły mi kierunki i awaryjne w tylnych lampach; wygląda tak jak by spaliła się żarówka - szybko mrugaja kierunki z przodu.
    Co ciekawe przy zamykaniu auta z centralnego zamka tylne kierunki działają. Nie wiem co jest, żarówki dobre, przerywacz też przełączniki również sprawdzane w drugim aucie.
    Ma może ktoś jakiś pomysł?
    Z góry dziekuję za pomoc.
  • Poziom 7  
    Włącznik od awaryjnych bym sprawdził w grupie vw częsty problem
  • Poziom 7  
    Włacznik od awaryjnych został sprawdzony w pierwszej kolejności wraz z żarówkami i tym przełączniki przy kierownicy. Więc to nie jest to
  • Poziom 38  
    Nie wpiąłeś (co najmniej) jednej wtyczki. Sprawdź tam, gdzie rozpinałeś przy wyjmowaniu nagrzewnicy. Przy zamykaniu sygnał idzie z modułu komfortu, więc innymi przewodami. O ile centralny OEM, a nie dokładany. Interesuje cię głównie obszar lewego przedniego słupka, koło nóg pasażera, kolumny kierownicze i skrzynki bezpiecznikowej.
  • Poziom 7  
    Jutro to sprawdzę ale naprawdę nie sądzę że coś mogłem pominąć albo kostki zamienić miejscami . zastanawia mnie centralny zamek poniewaz te kierunki z tyłu i przodu mrygaja. A jeśli chodzi o kierunkowskazy było tak że na początku przestał działać z prawej strony z lewej działał potem z lewej działał A z prawej już nie a potem całkiem tył przestał działać .
    Ciężka sprawa.
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    To nie jest skomplikowane auto. Jak nie znajdziesz niedopiętych wtyczek, odszukaj przewody kierunków przy lewym progu i przy kierownicy, i przedzwoń między sobą. Kolory z pamięci, ale powinny być czarno zielony i czarno biały.
  • Poziom 7  
    Witam
    Po krótkiej przerwie wróciłem do naprawy mojego LeonA tak jak pisał kolega wcześniej odszukałem kable i kostki które łączą się przy lewym progu rozłaczenie ich i złaczenie rozwiazalo problem zasniedziały kostki.
    Dzieki
    Temat zamkniety.