Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Groty do lutownicy Parkside z Lidla

notalp82 03 Oct 2015 18:29 24153 9
    notalp82
    Level 2  
    Witam.
    Jakiś czas temu pojawił się problem na forum dotyczący grotów doi lutownicy stacjonarnej dostępnej w Lidlu marki Parkside. Problem polegał na dopasowaniu grotów z gwintem do lutownicy.
    A więc, jeśli chodzi o dodatkowe groty to można je zamówić bezpośrednio u producenta poprzez kontakt e-mailowy z serwisem Lidla. Trzeba napisać maila pod adres: kompernass(malpa)lidl.pl ; napisać o co chodzi i podać w mailu nr IAN produktu; dane adresowe i kontaktowe.
    W tym przypadku nr IAN to:102652.
    Następnie w mailu zwrotnym od Lidla pokierują was do producenta.
    Koszt 5szt. grotów z przesyłką 40zł.
    arekm
    Level 16  
    Taki tajny to kontakt producenta, że nie podasz bezpośrednio tu?
    notalp82
    Level 2  
    Witam ponownie.
    Bezpośredni kontakt z producentem to: support.pl(malpa)kompernass.de.
    Pozdrawiam.
    alvaro99
    Level 22  
    Witam, a czy nie można dokupić normalnych grotów z allegro?
    ever___
    Level 1  
    Witajcie, ja sobie radzę w inny sposób, biorę śrubę mosiężną albo jakiś miedziany pręt, docinam gwintuję narzynką i odpowiednio do potrzeb szlifuję grot ;) Polecam.
    pawelek_94
    Level 2  
    ever___ wrote:
    Witajcie, ja sobie radzę w inny sposób, biorę śrubę mosiężną albo jakiś miedziany pręt, docinam gwintuję narzynką i odpowiednio do potrzeb szlifuję grot ;) Polecam.

A powiesz mi jakie fi musi mieć pręt ? i jakim rodzajem gwintu gwintujesz ?

Dodano po 20 [minuty]:

alvaro99 wrote:
    Witam, a czy nie można dokupić normalnych grotów z allegro?

Ja nie znalazłem przynajmniej... jak coś znalazłeś to możesz podać link . może podejdą
    radex324
    Level 23  
    Lutownica posiada zwykły gwint M4(śruba zwykła z marketu budowlanego) Jakie groty można dokupić?
    sotb
    Level 11  
    Jeśli nie macie pod ręką nowego grotu, to pomaga nawinięcie miedzianego grubszego drutu tak, żeby koniec nie wystawał zbyt daleko. A jeszcze lepiej jak się uda kapnąć odrobinę cyny między drut a grot.
    Na allegro są również groty, które mają wewnątrz otwór 4mm i można taki nałożyć na stary. Niestety nie próbowałem i nie wiem jaki byłby efekt :)
    radex324
    Level 23  
    Moje jeszcze się nie zużyły ale mam już zwykłe groty które nagwintuje narzynką.
    pawelek_94
    Level 2  
    Troche lipa że są wkrecane, a nie jak inne dokrecane śrubką. :/