Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Jaki laptop do 500 zł do YouTube filmy wieczorem i jakieś tam gry.

Suchysdl 04 Oct 2015 18:10 1743 16
    Suchysdl
    Level 14  
    Witam. Chciałem poznać wasze zdanie jaki laptop polecacie do 500 zł. Laptop ma być głównie do youtube filmy wieczorem (zalukaj) i jakieś tam gry ....nie wymagam dużo. Coś z serii dell raczej mnie interesuje.
    Nicedog
    Level 23  
    Kolego @Suchysdl w tej cenie do 500 zł nie kupisz nowego laptopa firmy Dell, lecz używany.
    Do takich celów jak piszesz, moim zdaniem z powodzeniem wystarczy np. używany DELL D630, który można już kupić za około 200 zł :)
    W takim laptopie jest już zainstalowany legalny system operacyjny (Windows XP) oraz niezły procesor Intel Core 2 Duo (taktowanie 2000 MHz).
    Suchysdl
    Level 14  
    Nie napisałem ,że chce nowy. I chce win 7 nie XP...
    Nicedog
    Level 23  
    @Suchysdl napisał:
    Quote:
    Nie napisałem ,że chce nowy. I chce win 7 nie XP...

No to już jest inna półka :)
    Za cenę około 500 zł można mieć już NOWY (POLEASINGOWY) LAPTOP DELL E6500 Z NAJMOCNIEJSZYM PROCESOREM p8600 2x2.4 GHZ (Intel Core 2 Duo), Z 4GB RAM-u i Z WINDOWS 7
    speedy9
    Helpful for users
    Nicedog wrote:
    NOWY (POLEASINGOWY)

Nie pisz, że nowy, bo to nie prawda. Poleasingowy znaczy pochodzący z wyprzedaży sprzętu z firm, w których był używany kilka lat przez pracowników.
    Oczywiście w tej cenie tylko używany i podany model jest całkiem OK. Co do gier to na takim poleasingowym Pasjans, Tetris, Angry Birds itp. powinny działać.
    Suchysdl
    Level 14  
    Ok
    A np jakieś lenovo lub samsung ?
    Nicedog
    Level 23  
    Kolego @speedy9 - w tym być może mało szczęśliwym sformułowaniu "NOWY (POLEASINGOWY)" - chodzi mi o to, że ten komputer choć używany został przez serwis bardzo dokładnie sprawdzony i doprowadzony do takiego stanu, że jest prawie jak nowy. :)
    Nicedog
    Level 23  
    Kolego @Suchysdl w poście nr 6 piszesz o "jakimś samsung". :)
    Zatem może:
    Laptop Samsung S3510
    z Intel core 2 duo 2 X 2.010 GHZ(!)
    z Windows 7 (!), który w ramach promocji Microsoftu można teraz za darmo zamienić na Windows 10 (tu w razie potrzeby mogę poradzić jak się taką aktywację do Windows 10 natychmiast, "od ręki" wykonuje)
    z 2 GB DDR3 i twardym dyskiem 320 GB
    z ceną 499 zł (!)
    Suchysdl
    Level 14  
    Ten lenovo fajny laptop :) a tego samsunga nie mogę znaleźć :/
    Nicedog
    Level 23  
    Kolega @Suchysdl napisał:
    Quote:
    a tego samsunga nie mogę znaleźć :/

Szukaj go pod takim hasłem:
    LAPTOP Samsung Intel Core 4.2 GHZ | 2 GB| 320 GB|
    Z tego co wiedzę - masz na to jeszcze 3 dni :)

Dodano po 10 [minuty]:

Aha, zapomniałem Cię uprzedzić, że bateria w tym Samsungu nadaje się do regeneracji, co wcale nie jest dużym problemem, ani też zbyt kosztownym. Pamiętaj - tylko regeneracja oryginalnej, fabrycznej baterii, zamienników nie kupuj !
    perlit
    Level 39  
    Suchysdl napisał:
    Quote:
    Dużo takich laptopów jest widzę....i weź się zastanów którego brać

Żadnego.
    Pełno jest poleasingowych laptopów Dell i Lenovo ThinkPad z gwarancją 6/12 miesięcy, więc nie ma sensu ryzykować.
    Suchysdl
    Level 14  
    Super HP. Dzięki bu73 zamówiony:)
    Suchysdl
    Level 14  
    Zamówiłem link wyzej