Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Ciche g這郾iki - Acer Aspire E-571G

SzopeNoVsKY 04 Pa 2015 20:09 1305 15
  • #1 04 Pa 2015 20:09
    SzopeNoVsKY
    Poziom 12  

Witam serdecznie. Posiadam laptopa Acer Aspire E-571G z wbudowanymi sterownikami d德i瘯u. Jednak d德i瘯 podkr璚ony na maxa zar闚no w systemie jak i odtwarzaczu, nigdy nie jest wystarczaj帷y w por闚naniu do innych laptop闚. Nie chce mi si wierzy, 瞠 to mo瞠 by wina g這郾ik闚, tylko raczej sterownik闚, zw豉szcza, 瞠 po kupieniu laptopa nie dzia豉豉 mi "rolka" na touchpadzie i sterowniki musia貫m zainstalowa sam.

Posiadam wersj sterownika Realtek High Definition Audio 6.0.1.6543 z 2012roku... aktualizacja twierdzi, 瞠 wszystko ok

Prosz o jak捷 inn wersj, albo zdiagnozowanie problemu inaczej

0 15
  • #3 06 Pa 2015 20:14
    SzopeNoVsKY
    Poziom 12  

na stronie producenta s dok豉dnie takie jak mam zainstalowane...tzn na polskiej stronie.

0
  • #5 06 Pa 2015 23:04
    SzopeNoVsKY
    Poziom 12  

okej, odinstalowa貫m sterownik z komputera, zresetowa貫m i wersja jest ta sama, natomiast g這郾o嗆 si poprawi豉. Temat chyba do zamkni璚ia. Dzi瘯uj za pomoc

a propos - szuka貫m na stronie Acera.

0
  • #6 12 Pa 2015 21:51
    SzopeNoVsKY
    Poziom 12  

odkopuj temat: problem powr鏂i, kombinowanie ze sterownikami nie daje nic.
    Jedyne co mnie zastanawia to to, 瞠 wchodz帷 do sterownika d德i瘯u przez mened瞠r urz康ze - sterownik ma dat z 2012 roku, natomiast wchodz帷 przez mikser i informacje o kontrolerze - tam ten sterownik ma dat z 2010 roku. Nie wiem o co chodzi.

0
  • #8 12 Pa 2015 23:05
    SzopeNoVsKY
    Poziom 12  

ale to nie dlatego, 瞠 ja mam kaprysy, tylko dlatego, 瞠 raz jest z tym dobrze, a innym razem problem powraca.

Poniewa najaktualniejsze sterowniki ze strony producenta (Acer) maj dat 2012, zainstalowa貫m najnowsze ze strony Realteka (2015/6/25), lecz problem nadal pozosta.

0
  • #10 13 Pa 2015 16:29
    SzopeNoVsKY
    Poziom 12  

tak wi璚 zainstalowa貫m w豉郾ie ze strony Realteka najnowsze, jednak nic.
    Na s逝chawkach w豉郾ie gra tak, 瞠 a uszy bol, wszystko cacy. Jak si w takim razie dobra do tej wtyczki? Pr鏏owa貫m raz rozebra tego laptopa i zrobienie tego bezinwazyjnie graniczy z cudem..

0
  • #12 13 Pa 2015 22:32
    SzopeNoVsKY
    Poziom 12  

odkr璚i貫m wszystkie 鈔ubki, jednak nie wszystkie zatrzaski chcia造 pu軼i i ba貫m si, 瞠 co pourywam, i tak ju uszkodzi貫m troch plastik obudowy.. Mo瞠 po prostu p鎩d z tym do serwisu?

0
  • #14 13 Pa 2015 22:37
    SzopeNoVsKY
    Poziom 12  

Nie, nie zdo豉貫m nawet zdj望 ca貫j obudowy od spodu. Tak jak m闚i貫m nie pu軼i造 zatrzaski.

A da si jako software'owo sprawdzi czy ta wtyczka si nie wypi窸a? Generalnie to jest to mo磧iwe z tego wzgl璠u, 瞠 jak bawi貫m si z tymi sterownikami, to raz by這 troch g這郾iej, raz ciszej.

0