Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam dokładnej instrukcji obsługi wagi analitycznej WA-31

lemar 05 Paź 2015 15:26 741 2
  • #1 05 Paź 2015 15:26
    lemar
    Poziom 10  

Szukam dokładnej instrukcji obsługi wagi analitycznej WA-31 z opisem odważników
    i ich rozmieszczeniem. Przysłano mi taką wagę ale część odważników nie było zawieszonych (leżało luźno) i nie wiem gdzie je zawiesić. Dodatkowo brak trzech odważników (kółeczek), gdzie je można zakupić, a może ten brak nie będzie przeszkodą. Waga jest wyprodukowana przez Zakłady Mechaniki Precyzyjnej Gdańsk.

• #2 04 Maj 2016 10:48
    Braltim
    Poziom 8  

Cześć!
    Sory, że dopiero teraz odpisuje, ale dopiero znalazłem Twój temat :)
    W sumie jest coś takiego pośrednio w internecie. Są to ćwiczenia z chemii analitycznej:
    Ćwiczenia do pobrania ze strony: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

p.s. Nie ma niestety oryginalnej instrukcji do tej wagi. Przynajmniej jak mam już 7 lat tą wagę, to się z taką nie spotkałem.

Minusem tych wag są ciągłe problemy z odważnikami(zwłaszcza tymi dużymi-powyżej 5g), które trzeba jak to się fachowo mówi "doważać". Ja to robię za pomocą małej ilości cyny (zabawa lutownicą) i oczywiście odważników wzorcowych. Wiąże się to z korozją metali - czyli potocznym "wietrzeniem" i zmniejszeniem ich wagi.

• #3 05 Maj 2016 13:36
    lemar
    Poziom 10  

Bardzo dziękuję. Będę musiał sobie poradzić w ten sam spsób.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo