Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Downgrade firmware Samsung serii D (UE40D6750)

Marian5000PL 06 Gru 2015 14:24 4695 39
    yonasz
    Poziom 9  
    Zamówiłem ten nowszy moduł smit (taki jak twój). Ten technisat cx nie jest juz chyba aktualizowany gdzies tak wyczytalem (na jakims niemieckim forum) a ten zolto bialy nie wiem czy wogole ma mozliwosc aktualizacji OTA.
  • Computer Controls
    Marian5000PL
    Poziom 11  
    Miejmy nadzieję, że TVNy i inne zaświecą. Trzymam kciuki, bo wiem jak to wkurza gdy nie działa aż kilka kanałów. Ja swojego Technisat Technicrypt Cx chciałem aktualizować, ale w ogóle nie udało się wyszukać programu na którym miała być aktualizacja OTA. Specjalnie zmieniłem pozycję anteny by wyszukać, bo to było na innej satelicie niż Hotbird. Daj znać czy trybi z Samsungiem
  • Computer Controls
    KOCUREK1970
    Poziom 43  
    Marian5000PL napisał:
    Ja swojego Technisat Technicrypt Cx chciałem aktualizować, ale w ogóle nie udało się wyszukać programu na którym miała być aktualizacja OTA. Specjalnie zmieniłem pozycję anteny by wyszukać, bo to było na innej satelicie niż Hotbird.

Myślisz, że Technisat na satelicie softa do swoich modułów umieszcza - dobre.

Są specjalne programatory do modułów, ale to i plik DUMP też trzeba do modułu mieć...
    yonasz
    Poziom 9  
    Dzieki za informację o tym cam'ie. Wszystkie kanały zaświeciły (tvn hd itd) Czyli samsungi wybredne w tym temacie a mój philips łyka każdy cam (conax) bez problemów....
    Marian5000PL
    Poziom 11  
    Cieszę się, że mogłem pomóc. Miałem szczęście, że ktoś akurat sprzedawał ten moduł, bo nie wiadomo czy inne współpracują z tymi TV i które konkretnie. Najpewniej chyba jest kupować jak najnowszy CAM w takim razie
    intenso
    Poziom 39  
    KOCUREK1970 napisał:

Myślisz, że Technisat na satelicie softa do swoich modułów umieszcza.

Tak z czystej ciekawości, możliwe to by wogóle było?
    KOCUREK1970
    Poziom 43  
    @intenso
    Jak najbardziej - swego czasu Aston do swoich modułów na Astrze i Hispansacie umieszczał oprogramowanie do swojego modułu Aston 2.17.
    Wchodziłeś na dany kanał tv - moduł wykrywał aktualizację, naciskałeś ok i leciało.
    intenso
    Poziom 39  
    No tak właśnie czułem, bo jeżeli tunery satelitarne można analizować poprzez satelitę to i taki moduł również powinien mieć taką możliwość.
    Nie byłem do końca pewien.
    birut
    Poziom 21  
    Również miałem moduł CX z papryczką i kilka kanałów z TNK nie działało, kupiłem smit z tęczą i teraz doszło kilka ale nie wszystkie. nSport HD, Minimini + HD, Planete + HD, Ale Kino+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD (również te SD) - nie działają (zakodowane). Czy te moduły mają różne wkłady.
    Może oddać i kupić inny?
    Marian5000PL
    Poziom 11  
    Rozwiązanie problemu to zakup modułu Smit z naklejką tęczową, zamykam temat, dziękuję za pomoc