Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw KINA DOMOWEGO SONY MULT -

Berenika57 06 Paź 2015 12:56 429 4
  • #1 06 Paź 2015 12:56
    Berenika57
    Poziom 9  

Witam ponownie.

Mam pytanie: Czy głośniki AMTECH PLATINUM, które kupiłam jakiś czas temu w zestawie KINA DOMOWEGO SONY MULTICHANNEL AV RECEIVER STR DH 510 posiadają wbudowany subwoofer?

Pozdrawiam,
    Berenika57

0 4
  • Pomocny post
    #2 06 Paź 2015 19:26
    SERVICE-AV
    Poziom 39  

Subwoofer nie jest głośnikiem wbudowanym w zestaw , jedynie może istnieć w komplecie zestawu :) I u Ciebie raczej nie ma ale tego nie można określić po nazwie kolumn;) . Jeśli kolumn jest 5 czyli 2*front+2*surround + centralny to subwoofera nie ma.

Do STR-DH510 może być podłączony aktywny subwoofer pod wejście SUBWOOFER OUT .

0
  • #3 06 Paź 2015 21:28
    Berenika57
    Poziom 9  

Dziękuję za szybką odpowiedź. Cały czas domyślałam się, że tak jest
    (to nie jest pierwsze kino domowe, które posiadam). Przy zakupie tego zestawu zostaliśmy
    chyba wprowadzeni w błąd, albowiem sprzedawca w salonie Media Expert twierdził,
    że na pewno w przednich głośnikach (ich nazwa: AMTECH SS - AT 5000F 8ohm 90W)
    jest wbudowany subwoofer... Ten sklep został już, niestety, zlikwidowany,
    a i minęły już dwa lata od dnia zakupu, więc nie mam szans, by kogokolwiek spytać, dlaczego tak postąpiono. Przypuszczam, że prawdopodobnie w ten sposób pozbyto się niekompletnego ostatniego zestawu...
    Raz jeszcze dziękuję Państwu za pomoc.
    Berenika57

0
  • Pomocny post
    #4 06 Paź 2015 21:53
    SERVICE-AV
    Poziom 39  

Możliwe że wówczas nie zrozumieliście się ze sprzedawcą - w kolumnach przednich na pewno są woofery (głośniki niskotonowe) mające prawie tak niskie pasmo odtwarzanych dźwięków jak subwoofer(głośnik subniskotonowy) .
    Aczkolwiek czasami kompetencje sprzedawców są takie że to my możemy ich uczyć a nie oni nas ;)

0
  • #5 06 Paź 2015 22:28
    Berenika57
    Poziom 9  

:) Czy dobrze rozumiem, że nie muszę już kupować osobnego subwoofera do tego zestawu, i że wszystko powinno pozostać jak dotąd? Mam nadzieję, że tak. Bardzo się cieszę, że pomogliście mi Państwo wyjaśnić ten problem, mimo dość długiego upływu czasu od daty zakupu, ale nie dawało mi to spokoju... Na szczęście okazało się, że sprzedawca jednak miał rację, więc należałoby mu zwrócić honor, choć pewnie nigdy go już nie spotkam, ba, dziś chyba bym go nawet nie rozpoznała... To prawda - sprzedawcy w supermarketach nie zawsze orientują się w asortymencie, którym handlują... Cóż, takie czasy. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ PAŃSTWU ZA POMOC. NO I ZA CZAS MI POŚWIĘCONY. :D :bye:

Berenika57

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo