Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Fiesta MK6 1,3 benz '04 - brak zasilania w gnieździe zapalniczki

06 Paź 2015 13:07 5958 6
 • Poziom 2  
  Ford Fiesta MK6 rok produkcji2004.silnikbenzynowy1,3.Brak zasilania w gnieździe zapalniczki. Bezpiecznik cały. Jak naprawić?
 • Poziom 17  
  Witam.
  A na wtyczce za gniazdem jest zasilanie czy też nie? może samo gniazdo? Pierw sprawdzić później naprawić.
  Pozdrawiam.
 • Poziom 2  
  Sprawdzę. Dzięki za podpowiedź.
 • Poziom 17  
  No sprawdź sobie za gniazdem, bo samo urządzenie które próbowałeś wpiąć jest sprawne? Zobacz czego nie ma + czy masy? możesz jeszcze sprawdzić jak coś czy na samym bezpieczniku jest ale raczej tak bo coś jeszcze na nim będzie.
  Pozdrawiam i powodzenia.
 • Poziom 2  
  Brak zasilania również w kostce zapalniczki. Brak zasilania w przewodach. Odizolowałem około 10 cm od kostki i też nie ma zasilania. Gdzie jeszcze mogę sprawdzić? Jak wcześniej zaznaczyłem bezpiecznik nie spalony. Zasilanie jest bezpośrednio z bezpiecznika,czy może przez jakiś przekaźnik? Potrzebuję podłączyć nawigację a gniazdo nie działa. Mam od niedawna ten samochód i same problemy. To jednak będzie w od dzielnym temacie. Warsztaty naprawcze biorą kasę a po jakimś czasie problem powraca.
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Na bezpieczniku zasilanie jest? Ciągłość obwodu bezpiecznik - zapalniczka jest?
 • Poziom 2  
  Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Problem rozwiązałem. Okazało się ,że sprawdzałem nie ten bezpiecznik co trzeba. Są dwa bezpieczniki z ikoną zapalniczki,w5rzędzie i w3 rzędzie od końca. Jeden okazał się dobry,natomiast drugi był spalony. Po wymianie bezpiecznika jest zasilanie w gnieździe zapalniczki. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie.