Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sagemcom - sygnał anteny na dekoderach

06 Paź 2015 21:07 1170 2
  • Poziom 10  
    Witam, ustawiłem u siebie instalację multiroom z LTE zgodnie ze schematem podanym w instrukcji. Mam dwa dekodery i jeden z nich się zawiesza a w rubryce sygnał nie pokazuje nic ( brak paska) lub pokazuje brak sygnału - jest to duzy sagemcom z nagrywaniem. Mam też małego sagemcoma w drugim pokoju, bez nagrywania i on pokazuje sygnał moc100% jakość około 70%. Dodam ze oba te dekodery są na jednej antenie z konwerterem z podwójnym wejsciem. Duzy zawieszający sie dekoder wymieniłem w salonie i nie pomogło, objawy dalej te same. Zamiana miejscami nic nie dała. dalej jeden widzi sygnał a drugi mimo jakotakiej pracy pasek pokazuje na 0.
  • Moderator na urlopie...
    3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
  • Poziom 10  
    Wymiana dysku.