Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Używany tv - jaki? Panasonic/LG/Samsung/Sony

someone. 06 Paź 2015 23:57 474 0
  • #1 06 Paź 2015 23:57
    someone.
    Poziom 5  

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor?
    pokój jest dosyć duży, telewizor będzie stał na wprost łóżka jakieś 4 m od niego, czyli odległość oczu od telewizora będzie wynosić okolo 5-6 m
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora?
    5-6 m czasami z 3
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem?
    głownie ja z dziewczyną
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu?
    głównie na wprost - siedzimy lub leżymy
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć?
    raczej stać, na zdjęciu pokazane jak to wygląda ( kąt ściany )
    6. Jak słońce świeci w pokoju? na zdjeciu
    7. Jaki masz obecnie telewizor? właśnie go sprzedałem xD 10 letni grundig 15"
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? dosyć dobrą jakość obrazu, podstawkę i wolałbym około 40 calowy
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? dekoder dvbt o ile nie będzie wbudowany
    10 .Jakie urządzenia?
    tylko dekoder, nie mam zamiaru kupować ps lub xboxa
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? różnie, czasami z 2-3h ale w tygodniu nie przekroczę 7 godzin
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą?
    nie wiem jaka jest różnica, słońce nie będzie padać na tv
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej?
    puls, czasem jakiś sport, tvn polsat etc.
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie?
    nie
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie?
    nie mam zamiaru
    16. Preferencje co do marki?
    najlepsza :D panasonic/sony/lg/samsung
    17. Preferencje co do wielkości?
    około 40 cali
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach?
    w sumie jestem "amatorem" - nie oglądałem tv prawie w ogóle, ale czasami jak mam chęć to na 15 calowej puszce w odległości 6 m od oczu gdzie jeszcze trzeba było ksiązki podstawiać jako podstawka to trochę "wiocha"
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczór
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? max 600 zł, choć wolałbym mniej
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne?
    nie

Chcę zaznaczyć, że poszukuję telewizora UŻYWANEGO gdyż na nowy nie mam co liczyć. Nie chcę wydawać tysięcy na głupi tv który będę oglądał "raz na ruski rok".
    Chcę dodać również, że nie mogę za bardzo powiesić telewizora, ponieważ w rogu pokoju tam gdzie ma być on ustawiony jest kąt ścienny - zaczyna się przy wysokości około 130.
    Wybaczcie słabą jakość zdjęć i burdel w pokoju - pozbywam się starych niepotrzebnych rzeczy. :D

edit@
    zastanawiam się nad tymi dwoma :
    LG --> http://allegro.pl/telewizor-lg-37-37lh3000-bez-pilota-i-podstawki-i5696544712.html
    SAMSUNG --> http://allegro.pl/telewizor-samsung-37-cali-full-hd-le37a551p-i5714996836.html

i teraz się zastanawiam.. LG nie posiada pilota ani uchwytu/podstawki ( jezdzenie po sklepach i szukanie tego )
    oba tv mają lekkie problemy z dźwiękiem - samsung nie ma za dobrego, a lg szumy przy niskiej głośności.

Bardziej przekonuje mnie jednak samsung, jest cały komplet, mogę go zwrócić po 14 dniach, lecz niepokoi to, że jest z lombardu, ale nie wiem czy moje racje są słuszne.

Z niecierpliwością czekam na ocenę tychże tv.
    Pozdrawiam serdecznie

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME