Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mitsu 14cali mono - problem ze starym komputerem

no13 07 Jun 2005 17:20 741 2
    no13
    Level 11  
    Konfiguracja komputera: plyta glowna z cpu 150MHz@133MHz (pasywne wchlodzenie), 2x8 MB Simm, sieciowka, grafika ATI Mach64 2MB PCI
    (przez prawie dwa lata pracowal jako serwer pod linuxem)

Sprzet wyzej wymieniony prawidlowo pracuje z kazdym monitorem. Jednak niechce dzialac z monitorem mitsu 14cali monochroatycznym. Po podlaczeniu tego monitora jest czarny ekran i wyglada jakby monitor byl wygaszony. Po podlaczeniu tego monitora pod inne komputery dziala normalnie. W czym jest problem? dodam ze wtyczka vga w tym monitorze nie ma kilku bolcow, ale przeciez to normalne w starych monitorach. Po jej rozkreceniu sa przewody aby podlaczyc dodatkowe bolce - jednak nie wiem ktory przewod gdzie wiec sobie darowalem. Czego to moze byc wina? na pcozatku sadzilem ze karty graficznej (przyp ati mach62 2MB pci), uslyszalem tez opinie ze to moze byc wina plyty glownej. Niestety nie mam innej grafiki na pci badz isa bo tylko takie gniazda ma ta plyta glowna. Na obecna chwile jestem zdecydowany kupic inny monitor bo grafy ne moge nigdzie dostac.

W czym moze byc problem?

dziekuje
    Bogusław Gazda
    Level 27  
    Daj sobie spokój z tym monkiem jak bys był z Bydgoszczy to dałbym Ci inny stary kolor zadarmo bo jak klient zostawi to trzeba go unicestwic .Popytaj w serwisach w swojej miejscowosci a wyglada to pewnie podobnie.
    no13
    Level 11  
    Dzieki za odpowiedz, w sumie w moim miescie jest tylko jeden serwis z prawdziwego zdarzenia. Co prawda z wlascicielem nie mam juz takich dobrych relacji ale mozna sprobowac :)