Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Tipo nie wchodzi na obroty

07 Cze 2005 18:24 1371 4
  • Poziom 11  
    Mam fiata Tipo problem jest taki ze obnizyly mu sie wolne obroty wiec chcialem zobaczyc co sie dzieje zdialem filtr i zalozylem spowrotem i jakby sie troche poprawilo potem zdialem jeszcze raz i wlaczylem sinik i poruszalem przewodem który idzie z lewej strony do niby gaznika nie wiem jak to nazwac bo auto jest na monowtrysk to jest taka plaska wtyczka jak na com w komputerze tylko szersza i po tym jak wlacze silnik to pracuje na wolnych obrotach ale nie moge dodac gazu bo gasnie a jak daje bardzo powoli to wtedy wchodzi na obroty jser to dosc skaplikowana sprawa i pewnie nie obejdzie sie bez diagnosty ale moze akurat ktos mi da jakas wskazówke
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    sprawdz czy sie przewody w tej wtyczce niepurywaly. Moze to jest akurat od jakiegos czujnika przeplywu powietrza. Jak samochod nie bedzie wiedzial, ze leci wiecej powietrza to nie posci wiecej paliwa i przy dodaniu gazu auto sie zadlawi i zgasnie.
  • Poziom 11  
    niby prosta rada ale sprawdzilem dokladnie przeciolem koszulke i znalazlem zlamany przewód przy samej wtyczce dzieki
  • Poziom 25  
    Zawsze to co najprostsze, jest najtrudniejsze. Powodzonka przy nastepnych usterkach :-)

Pozdrawiam Marcin.
  • Poziom 11  
    temat nie aktualny