Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer A-402R - Jak podłączyć ?

gregz11951 10 Paź 2015 17:48 597 7
  • #1 10 Paź 2015 17:48
    gregz11951
    Poziom 2  

Witam, posiadam wieżę Pioneer A-402R, często podpinałem pod nią telefon i słuchałem muzyki, ogólnie mam cały zestaw ale korzystałem tylko z samego wzmacniacza (?), więc wpadłem na pomysł, że po co ma być też equalizer (?), kasety (?) oraz płyty (?) (nie mam bladego pojęcia jak to się nazywa), więc odłączyłem resztę i został sam wzmacniacz, od dwóch godzin męczę się jak to podłączyć, głównie chodzi mi o to, że nie działają głośniki (?), albo może to wina tego, że podpiąłem kabel mini jack w złe miejsce? Posiadam pełne okablowanie, wcześniej wszystko działało, mógłby mi ktoś podać instrukcję, jak to podłączyć i co jest wymagane do korzystania tylko i wyłącznie z wejścia mini jack? (W skrócie, co potrzebuje żeby to działało, jak to podłączyć?) Byłbym mega wdzięczny gdyby mi ktoś np. dorysował schemat w paincie lub ponumerował wejścia i napisał co, gdzie i jak ? url=https://obrazki.elektroda.pl/8813496300_1444492087.jpg]Pioneer A-402R - Jak podłączyć ?[/url]

0 7
  • #3 10 Paź 2015 18:14
    gregz11951
    Poziom 2  

Mam takie kable, jesli chodzi o wieże to wszystko jest w porzadku, moglbys mi powiedziec gdzie to podpiac? I czy potrzebuje cos wiecej niz sam wzmacniacz? (To chyba jest wzmacniacz?) Jesli bedzie trzeba to wysle zdj. w lepszej jakosci ale mysle, ze sie polapiesz. Pioneer A-402R - Jak podłączyć ?

0
  • Pomocny post
    #5 10 Paź 2015 18:43
    alien90fr
    Poziom 24  

Środkowy kabel te dwie wtyczki podlaczasz pod wejście in line. Biała wtyczka pod białe wejście i czerwony pod czerwony a mini jack pod telefon. Później tylko na wzmacniaczu przelaczasz źródło na line i gra

0
  • #6 10 Paź 2015 18:56
    gregz11951
    Poziom 2  

Nie działa dalej. Mi się wydaję, że to wina głośników lub samego ich podłączenia.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo