Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Raspberry Pi, znikanie języka w OpenELEC

PiotrPitucha 11 Paź 2015 09:06 855 0
    PiotrPitucha
    Poziom 33  
    Witam
    Przepraszam, powielam temat z Raspberry Pi forum, ale zachowanie mojej malinki jest dla mnie totalną zabawką i nie znajduję żadnego wytłumaczenia.
    Skonfigurowałem koledze OpenELEC z Kodi 15.1, sprawdziłem w domu i pewny działania powędrowałem przekazać malinkę.
    Podpinam do TV, start normalny :) ale patrzę, język angielski w opisach, pomyślałem że o czymś zapomniałem i zmieniłem język na polski, wyłączenie i włączenie i znowu mam angielski :shock: , powtórna konfiguracja i znowu angielski :shock: .
    Zabrałem z domu swój egzemplarz i wróciłem na pole bitwy, podpinam do TV a tam angielski :shock: .
    Trudno, będzie zmieniał język po każdym włączeniu, zabrałem pierwszą sztukę do domu, podpinam do TV a tu język polski :D .
    Ręce mi opadły, mamy tego samego dostawcę internetu, skonfigurowałem mu identyczne router, jedyna różnica to producent TV, u mnie Samsung, u niego LG.
    Chciałem całkiem wyciąć język angielski z karty ale nie potrafię :( , ale TV kolegi ma ustawiony język polski, choć nie wiem z jakiego powodu TV miałby wpływać na ustawienia OpenELEC.
    Pozdrawiam