Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

przetwornica? marka LTD, nie wiem do czego służy, chcę naprawić

11 Paź 2015 12:45 591 5
  • Poziom 19  
    Kolego, nie każdy ma internet 100 mb, załącznik 4.5 MB potrafi się otwierać parę minut.
    Wystarczy otworzyć zdjęcie w programie Paint i kliknąć Zapisz (nie zmienia się jakość zdjęcia). Wtedy rozmiar wynikowy będzie nie 4.5 MB tylko ok 1 MB.
    Te płytki to nie od UPS-a. Jest napis NUMATIC to nazwa firmy, proszę sprawdzić w google co ta firma produkuje, będzie miał kolega rozeznanie. A LTD to nie marka ani nazwa firmy.
  • Poziom 6  
    Ja też nie mam super szybkiego internetu bo 4mb chciałem wstawić dobrej jakości a nie że potem ktoś napisze że słabej jakości. POzatym jest jakaś firma Numatic ale odkurzacze produkuje więc po co w odkurzaczu stosować transformatory, bez sensu. Wcześniej już wpisywałem przed tym jak napisałeś że mam sprawdzić i jest firma edw controls ltd (http://www.edwcontrols.co.uk/) która produkuje różne rzeczy inwertery, ładowarki i sterowniki ale nie mają tego modelu na stronie a jest to edw 758f. Więc i tu szukać próżno.
  • Poziom 31  
    Po pierwsze LTD to nie marka .... marka to : Numatic international LTD na płytce widać wyjście na silnik ( motor) więc pewnie jest to z jakiegoś odkurzacza.
  • Poziom 19  
    kassans napisał:
    Po pierwsze LTD to nie marka .... marka to : Numatic international LTD na płytce widać wyjście na silnik ( motor) więc pewnie jest to z jakiegoś odkurzacza.

Lub myjki samojezdnej czy coś w tym rodzaju, takie urządzenia też produkują.
  • Poziom 6  
    faktycznie układ służy do silników 24v od odkurzacza przemysłowego które produkuje firma LTD wszystko jasne