Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki komputerowe genius 5.1 jak zrobić z nich bezprzewodowe chromcast

Pruchol 11 Paź 2015 14:01 534 1
  • #1 11 Paź 2015 14:01
    Pruchol
    Poziom 14  

Witam Panowie, około rok temu zakupiłem za 600 zł zestaw 5.1 genius sw-hf 5.1 6000 . Jako ze na komputerze ledwo co z nich korzystam a całą kolekcje muzyki mam w większości na iPadzie/iPhonie chciałbym z nich zrobić "zestaw bezprzewodowy". A jeśli nie uda się bezprzewodowego to przynajmniej aby taki zestaw podpiąć Jackiem pod iPada i aby wszystko działało.
    W załączniku wysyłam jak wyglada tył zestawu. Do komputera podpina się go 3 minijackami.
    Jak chciałem podpiąć go bezprzewodowo ? Google wypuścił dopiero co chromcast audio, czyli jakby to powiedzieć mały pipek z blutoothem do którego podłącza się minijacka . Wszystko było by okej tylko jak podpiąć do jednego wejścia jack 3x wejścia minijack obsługujące dźwięk 5.1
    Nie znam się na tym zupełnie dlatego proszę o wasza pomoc.

• #2 11 Paź 2015 14:17
    sosarek
    Poziom 43  

Kabel mini-jack chinch do złącza AUX w głośnikach.

Pruchol napisał:
    Jak chciałem podpiąć go bezprzewodowo ? Google wypuścił dopiero co chromcast audio, czyli jakby to powiedzieć mały pipek z blutoothem do którego podłącza się minijacka

Od jakiegoś czasu są dostępne takie urządzenia innych producentów.
    Pruchol napisał:
    Wszystko było by okej tylko jak podpiąć do jednego wejścia jack 3x wejścia minijack obsługujące dźwięk 5.1

Jak ze stereofonicznego nagrania chcesz mieć dźwięk w formacie 5.1? Można go co najwyżej emulować, np.przez Dolby ProLogic.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME