Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki TV 48'' do 3000zł SAMSUNG

zwier 11 Paź 2015 15:46 354 1
  • #1 11 Paź 2015 15:46
    zwier
    Poziom 7  

Witam.
    Zastanawiam się nad nowym telewizorem. Preferowałbym samsunga, ze względu, że miałem wcześniej już telewizory tego producenta i nigdy nie było z tym problemów.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 16m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2,5-3m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? raczej na wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Mam ciemną roletę w oknie, w razie czego mogę zasłonić
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Stary SAMSUNG
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Jeżeli warto dopłacić około 200-300zł chciałbym UHD, możliwość oglądania filmów z napisami z nośnika pamięci, Wi-Fi
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? nc+, komputer przez HDMI
    10 .Jakie urządzenia?
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 3-4
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? obojętne
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy wszelkiego rodzaju, sport, przyrodnicze
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 1 godzinę dziennie
    16. Preferencje co do marki? samsung
    17. Preferencje co do wielkości? 48''
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Brak płynności obrazu
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3000zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Jeżeli cena pozwoli to tak.

Przeszedłem się dzisiaj po sklepach. Znalazłem model H6400 bo widziałem, że był tu na forum wielokrotnie polecany. Jednak ekran miał 40''. Gdy podbiegł do mnie "ekspert" z pytaniem "w czym mogę doradzić?" zapytałem pana czy mają w sklepie ten model tylko 48-calowy. Ekspert odpowiedział, że raczej nie, ponieważ samsung z tego modelu produkował tylko ekrany 40-calowe... Podszedł ze mną do komputera żeby to potwierdzić, tak więc wpisał w swojej zacnej wyszukiwarce "UE40H6400" i odfiltrował ekrany 48-calowe. Oczywiście pojawiło się "0 znalezionych". Ja jedynie podziękowałem "ekspertowi" i odszedłem.

Znalazłem takie interesujące mnie propozycje:
    UE48H6800AWXXH za 2899zł
    UE48JU6410 za 3390zł (tutaj z 4K).
    Co o tym myślicie? Tak jak pisałem - mogę trochę dopłacić jeżeli naprawdę będzie warto.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME