Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Fabia I 1.2 - Nie działa pompa wspomagania

11 Paź 2015 16:03 969 6
  • Poziom 7  
    Witam, kupiłem dla siebie Skodę Fabię z 2004r lekko pacniętą z lewego przodu. Wszystko ładnie pięknie, lecz problemem jest niedziałająca pompa wspomagania.
    Sprawdzałem wiązkę, jest ok, czujnik skrętu w VAG na blokach pomiarowych wskazuje ze działa. Komunikacja z pompą jest, lecz pompa nie startuje, wyskakuje błąd 00566.
    Będę wdzięczny za pomoc.
  • Spec od samochodów
    Układ kierowniczy też został "pacnięty" należy usunąć występujący błąd sterownik otrzymuje złe sygnały.
  • Poziom 7  
    Stanisław Chwalisz napisał:
    Układ kierowniczy też został "pacnięty" należy usunąć występujący błąd sterownik otrzymuje złe sygnały.

możesz dokładniej. Wszystkie błędy mam wykasowane. Tego 00566 niestety nie mogę bo cały czas się pojawia a pompa dalej stoi. A co do układu jak pacnęli to zbiorniczek płynu pękł i płyn się wylał
  • Poziom 40  
    Pompę wyślij do sprawdzenia/regeneracji.
  • Poziom 7  
    Pawel wawa napisał:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=2542822#2542822 Zanim cokolwiek wyślesz, jeszcze raz zobacz wiązki. To 50 % problemów z tym błędem. Reszta, to woda w elektronice i samo uszkodzenie czujnika.

Sprawdzałem, są całe. Prąd dochodzi do kostek. Czujnik w Vag-u sprawny. Więc chyba pozostaje tylko pompa.
  • Poziom 7  
    awaria usunięta. Winna była pompa wspomagania - uszkodzona elektronika.
    Temat do zamknięcia
    Moderowany przez Pawel wawa:

Reklama usunięta. 3.1.10. Nie reklamuj stron internetowych lub usług w jakiejkolwiek formie.