Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

domowa instalacja elektryczna - kurs

dawqaz 11 Oct 2015 18:46 1449 4
IGE-XAO
    dawqaz
    Level 7  
    Witam
    Czy możecie mi polecić jakieś kursy, filmy czy programy komputerowe do symulowania instalacji elektrycznych tak abym mógł się choć trochę zaznajomić z tematem tworzenia instalacji w domu , nie dlatego żeby komuś czy sobie robić zaraz instalacje ale po prostu dla własnej satysfakcji :)
  • IGE-XAO
    retrofood
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Interesujesz się tą tematyką? A czemu nie poszedłeś do szkoły o takim profilu?
  • IGE-XAO
    CYRUS2
    Level 42  
    dawqaz wrote:
    symulowania instalacji elektrycznych tak abym mógł się choć trochę zaznajomić z tematem tworzenia instalacji w domu
    Po co ci symulacja jak się nie znasz ? Komputer za ciebie ma decydować ?
    Tak na marginesie, co to jest dom ?
    Szkoła + praktyka.
    bartekfigura
    Level 28  
    Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć w tym temacie to polecam zapisać się do szkoły dla dorosłych. Ukończ kwalifikacyjne kursy zawodowe o symbolach E07, E08 oraz E24. Takie kursy trwają dwa lata ale dają konkretną wiedzę i kończą się egzaminami. Niestety ale nie nauczysz się elektryki online. Poszukaj w swojej okolicy na pewno znajdziesz takie szkoły.
    ^ToM^
    Level 39  
    3.1.11. usunąłem. [retrofood]

dawqaz wrote:
    Witam
    Czy możecie mi polecić jakieś kursy, filmy czy programy komputerowe do symulowania instalacji elektrycznych tak abym mógł się choć trochę zaznajomić z tematem tworzenia instalacji w domu , nie dlatego żeby komuś czy sobie robić zaraz instalacje ale po prostu dla własnej satysfakcji :)

Spróbuj może w taki sposób. To nie takie trudne.
    http://ckp.krakow.pl/pl/POKL/Instalacje-elektryczne-w-budownictwie-mieszkaniowym