Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kopiarka Sharp AR -150 E, nie drukuje po wciągnięciu papieru

Mis20iek 07 Jun 2005 21:02 965 3
    Mis20iek
    Level 11  
    Witam , mam problemik tego typu .Jest to małe ksero do formatu a 4 i wciagło mi do niego papier tzn zakleszczyło go miedzy dwoma wałkami , wyjołem papier i zapaliła sie taka dioda od papieru , spoko wszystko tam wyczysciłem jeszcze raz przykreciłem ten modół z wałkami , i ksero nie mam ochoty drukowac, jak podam mu kartke do podajnika , to pociagnie ja jakies 5 cm i dalej nic ?????? W czym problem .Musze to dzis uruchomic , chetnie poklikam z kims na ggg 3246563
    Mis20iek
    Level 11  
    Witam , to znow ja z tym nieszczesnym Sharpem.Co mam zrobic , jak ksero zaczyna drukowac, jest w połowie skanowania i sie zatrzymuje , i dalej nie ma ochoty kserowac , w czym moze byc znow problem ????Prosze o pilna pomoc gg3246563

Jak znowu, to czemu nie trzymasz się jednego tematu? H(k).
    Woter
    Level 19  
    A napewno nie połamałes czujnika i podłączyłeś odpowiednio wszystkie wtyczki? Może piec nie grzeje ??
    Jadzeg
    Level 12  
    Jak by piecyk nie grzał to by wywaliło kod H-4 prawdopodobnie klapla oslaniająca piecyk nie domyka się ,kolega wypią sprężynę która tą klapkę zamyka a z prawej strony jest czujnik. Jak papier klaplę otworzy to czujnik jest odsłaniany i kopiarka wie że kartka przechodzi przez piecyk