Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips 55PUS7909/12 - kilka tematów z SMART TV

netzah 12 Oct 2015 20:17 2583 2
 • #1
  netzah
  Level 9  
  Witam

  Zakupiłem ostatnio Philipsa 55PUS7909/12. - jestem zadowolony ale nie mogę rozgryźć kilku spraw:  1) youtube jestem w stanie uruchomić z przeglądarki chrome i chodzi b.szybko bez zacinania się, ale jak chciałbym włączyć YT bezpośrednio z aplikacji YT to wyskakuje błąd sieci "410" i nie da się go odpalić - podobno często się zdarza. Ma ktoś jakąś radę co z tym zrobić?

  2) Wi-Fi Miracast. TV zaktualizowałem do najnowszej wersji ale mimo to nie udało mi się połączyć TV ze smarfonami : Samung S4 "screen mirroring" i LG G3 "Wi-Fi Miracast". Telefony widzą TV, łączą się z nim i w trakcie tej operacji rozłączają się.
  Nie mam pojęcia jak odpalić ten Miracast aby z smarfonów zrzucić obraz na TV
  ( całej komórki) - jedynie to co mi się udaje to wchodząć na zdjęcia lub filmy i zaznaczając je to za pomocą znaczka "screen mirorring" korzystając z tej same sieci Wi-Fi w domu przerzucić obraz pojedyńczych zdjęć lub filmu na TV- wtedy się połączyć Smartfona z TV. Ale jak wcześniej pisałem nie jest w stanie wyświetlić obrazu np strony głównej z komórki na TV itp.

  3) Wi-Fi Smart Screen -czyli zrzucić obraz z TV na smartfona. Tu już kompletnie nie mam pojęcia jak to zrobić. MA TV mam włączoną tą funkcję ale nie wiem co dalej...

  Jakby ktoś mógł przekazać pomocne info w powyższych tematach to byłbym wdzięczny
 • #2
  djadiw
  Level 2  
  Czesc udalo sie ogarnac bo mam ten sam problem
  pozdrawiam Adam
 • #3
  netzah
  Level 9  
  Serwis wykasował oprogramowanie i wgrał najnowsze i działa...