Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Seicento 1.1 gaz rok 2000 - słabe światła mijania i drogowe

13 Paź 2015 08:04 1764 5
  • Poziom 11  
    Witam koledzy, mam problem ze światłami, wymieniłem żarówki, zamontowalem nowe zestawy kostek i światła się nie poprawiły . Czy przczyną mogą być reflektory? Proszę o poradę.:(
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 12  
    Jeśli reflektory są zmatowione to może to mieć wpływ na widoczność. Sprawdził bym jeszcze alternator bo też ma wpływ na światła. Słyszałem też że zakup droższych żarówek poprawia jakość świateł.
  • Relpol przekaźniki
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Opisz dokładnie swój problem bo trzeba się domyślać czego od dotyczy - braku świateł, słabo świecą, migają?
    Zmierz napięcie na żarówkach.
  • Poziom 11  
    grala1 napisał:
    Opisz dokładnie swój problem bo trzeba się domyślać czego od dotyczy - braku świateł, słabo świecą, migają?
    Zmierz napięcie na żarówkach.

Nie wiem ale ładowanie akumulatora waha się w granicach 12 a żarówki kupiłem najlepsze a dalej jest słaba wiązka światła widac tylko na krótką odległość
  • Poziom 12  
    Ładowanie akumulatora na włączonym silniku powinno zawierać się w zakresie 13.8 -14.7V, a na zgaszonym silniku akumulator powinien mieć napięcie około 12,5V
  • Poziom 15  
    Seicento ma fabrycznie skopaną instalację świateł - za małe przekroje kabli. Są nawet gotowe zestawy do podmiany w miejsce oryginału - po prostu grubsze kable podłączane bezpośrednio pod akumulator (z użyciem bezpieczników oczywiście) idące do przekaźnika, który jest sterowany oryginalnymi przewodami - możesz kupić zestaw lub wykonać instalację samodzielnie.