Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Polaczenie routera Netgear WPN 824 pod kablowke Toya z modemem Cisco EPC3008

polyannak 13 Oct 2015 11:53 1089 0
    polyannak
    Level 1  
    Witam... jeste zupelnie "nowa"...

Chcialam zapytac o mozliwosc Polaczenia routera Netgear WPN 824 pod kablowke Toya z modemem Cisco EPC3008.

Tlumacze przebieg: kablowka internetowa Toya - kabel koncerntyczny podlaczony do modem Cisco EPC3008 - jedyne wejscie Lan/ethernet kablem do PC stalego.

Chodzi mi o to zebym miala w domu rowniez siec WIFI z ktorej bede mogla korzystac np w telefonie komorkowym lub innym urzadzeniu.

Wykonalam nastepujaca czynnosc aby podlaczyc router Netgear WPN 824 :

Kabel koncentryczny ( ze zrodla ) - tak jak bylo do modem Cisco, wyjscie ( jedyne ) ethernet z modemu Cisco - podlaczylam do router Netgear (wejscie ethernet ), natepnie kablem Lan z wyjscia lan z Routera do PC.

Chodzi mi normalnie internet kablowy na PC - ale np moj telefon nie widzi sieci bezprzewodowej Netgear. Czy to sie jakos samo skonfiguruje czy co mam w tym celu zrobic ?

Bede wdzieczna za podpowiedzi... :)

Dodano po 38 [minuty]:

p.s.
    weszlam na strone routerlogin podalam haslo i uzytkownika i narazie chyba wszystko dziala !!! alleluja.... !!!
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo