Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A4 B6 2001 - Wskaźnik poziomu paliwa oraz temperatury nie działa poprawnie

13 Oct 2015 14:04 4227 2
  • Level 7  
    Witajcie ! :)

Kupiłem w potrzebie A4 B6 okazało się że wskaźniki poziomu paliwa i wskazan temperatury są "uszkodzone"
    Audi A4 B6 2001 - Wskaźnik poziomu paliwa oraz temperatury nie działa poprawnie Audi A4 B6 2001 - Wskaźnik poziomu paliwa oraz temperatury nie działa poprawnie
    Po przekręceniu stacyjki w pozycje start wskazówka wedruje do pozycji FULL gdy stacyjka jest w pozycji zero wskazówka opada na pozycje 1/2 i tak juz stoi a wiem ze paliwa jest duzo mniej (Komp pokazuje np.100 km)
    Druga problematyczna sprawa jest taka że wskazówka temperatury jest caly czas w pozycji jak na zdjęciu
    Audi A4 B6 2001 - Wskaźnik poziomu paliwa oraz temperatury nie działa poprawnie Audi A4 B6 2001 - Wskaźnik poziomu paliwa oraz temperatury nie działa poprawnie

Vag nie pokazuje błędów z zegarami a podczas testu zegarów rekcja jest tylko prędkościomierza i obrotomierza.
    Może ktoś miał podobny problem :) Pozdrawia

Tak wygląda to na filmie znalazlem na yt https://www.youtube.com/watch?v=rlCEDMNp0B4
  • Level 16  
    Test zegarów vcds robiony ?
    Mnie to wygląda na źle założone (skalibrowane) wskazówki po rozkręcaniu (cofaniu) licznika
  • Level 7  
    Test jak napisalem wyzej zrobiony :) co do cofania nie ma o tym mowy ... ;)

Wskazowka od temperatury dzis podczas dluzej jazdy poszla na 90 stC pozniej opada do ok. 70 stC i tak juz zostaje, wskazowka paliwa tez sie rusza ale rowniez konczy swoj zywot po zgaszeniu auta na pozycji pol baku .