Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana podświetlania w DEH P300R POMOCY!!!

08 Cze 2005 00:07 1305 8
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Witam.
    No faktycznie jak zmienisz kolor gumek na niebieski to bedziesz miał niebieskie podśiwtlanie :) i to by był najprostszy sposób. Wymiana żaróweczek na diody to juz gorsza sprawa ale też da się to zrobić. Trzeba dobrać opory do diód, zamontować i po kłopocie. Masz wymarzone, n iebieskie podświetlanie.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 16  
    Też mam pioneera (2000) i wymieniłem żarówki na zielone - niestety efekt beznadziejny pół przycisków świeci na zielono a reszta tak samo jak świeciła na bursztynowo (mają jakąś bursztynową nakładkę). Dziwnie też zachowuje się wyświetlacz (z numerem piosenki itd) - jego nie ruszałem a mimo to też kawałkami świeci na zielono. Sposób z wymianą żarówek nie działa. Może ktoś ma lepszy pomysł.
  • Poziom 34  
    Jak wymieniłes na malowane zarówki będziesz miał taki efekt, jak bys wymienił gómkina zarówkach to bys był zadowolony
  • Poziom 16  
    No i tu się zgodze z kolegą. Żaróweczki nie zawsze są tak malowane że farba pokrywa calość szkła. Trzeba zamienić to na białe żarówki z niebieskimi nakładkami. Taka jest moja rada.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    Każdy kto kiedyś spróbował zmiany koloru na niebieski już wie że aby osągnąć dobry efekt to:
    1. malowane żarówki odpadają - świecą słabo a po czasie ta farba się
    przepala
    2. założenie niebieskich gumek - pioneer w niektórych modelach nawet to
    zrobił i wyszło mu blado niebiesko biało.
    3. diody LED niebieskie to jest jedyny sposób jaki polecam, ale te diody
    też trzeba odpowiednio spreparować co by świeciły dookólnie tak jak
    żarówki
  • Poziom 14  
    Witam,

Ja w swoim pioneerze podświetlanym seryjnie na bursztynowo wymienilem kapturki z pomarańczowych na niebieskie (na wolumenie za 5 złotych 25 sztuk) po przylutowaniu wszystkiego i zlozeniu do kupy radio świeci na....zielono :| i nie wiem teraz czy poprostu zmieszal się kolor niebieski zarówek z bursztynowym od wyświetlacza czy coś innego...ale efekt dość śmieszny :)
  • Spec od car audio
    Niestety niebieskie nakładki w Pioneerach na zieloną miętę świecą. Tylko LEDy mają selektywne światło. Ale w wielu przypadkach trzeba się nieźle pobawić aby mieć równomierne światło na LCD podświetlanym LEDami.
  • Poziom 14  
    no niestety....ale lepsza mięta nisz bursztyn:-) ale to i tak dosc dziwnie wyszlo zwazyszy na to ze te kapturki naprawde swieca na niebieski ladny kolor.