Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

htc 8s - zablokowany ekran, każe czekać 221dni na kolejną próbę

andzia99 14 Paź 2015 09:20 843 6
  • #1 14 Paź 2015 09:20
    andzia99
    Poziom 2  

Witam wszystkich. Mam telefon, jak w temacie, po wprowadzeniu błędnego pinu blokady ekranu trzykrotnie, pojawił się komunikat, żeby poczekać przed wprowadzeniem go ponownie. Problem polega na tym, że każe czekać 304 tysięcy minut, czyli ponad dwieście dni...Wiem, że można zresetować za pomocą hard resetu, ale mam na nim zdjęcia, na których mi zależy bardziej niż na telefonie. Czy jest jakis sposób, oprócz czekania? Hard reset wykonuje się kombinacją czterech klawiszy, gdy pojawia się wykrzyknik na ekranie. Jest może kombinacja klawiszy, która mogłaby pomóc w takiej sytuacji?

0 6
  • #2 14 Paź 2015 11:12
    nutergsm
    Moderator - GSM

Udaj się do serwisu gdzie odblokują go odpowiednim sprzętem.

0
  • Pomocny post
    #3 14 Paź 2015 12:04
    staś pytalski
    Poziom 30  

A może w telefonie była karta pamięci i zdjęcia zapisane są na karcie? Sprawdź o ile była zawartość karty. Jeżeli byś się pogodziła z utratą zdjęć hard reset wykonujemy wg procedury z tematu:
    Link

0
  • #4 14 Paź 2015 15:02
    andzia99
    Poziom 2  

Dziękuje za zainteresowanie. niestety nie ma karty, wszystko na telefonie. Szczerze mówiąc, chętniej na straty spisałabym telefon, niż zawartość. Nie wiem czemu tak się stało, mam źle datę ustawioną, czy z tego powodu może kazać mi czekać tak długo? a logując się na stronę microsoft nie mogę jakoś go odblokować?

0
  • #5 14 Paź 2015 16:11
    staś pytalski
    Poziom 30  

Przez stronę microsoftu nie odblokujesz zapomnianego symbolu.
    Zdarzyć się mogło, jeżeli telefon ma źle ustawioną datę to może wskazywać odblokowanie za ileś tam dni. Kiedyś jak korzystałem z lumii, to gdy się zawiesiła, to trzymałem przez ok 10sek guzik power. Telefon się zrestartował, ale wskazywał datę z przed kilku miesięcy. Gdy wyłączyłem a następnie włączyłem transmisję danych w sieci komórkowej telefon pobrał samodzielnie aktualną datę. Ale jako, że nie masz dostępu do ustawień hmm, to spróbuj podłączyć telefon do komputera, może coś z datą się zmieni. Albo jak jest włożona karta sim, spróbuj zadzwonić na ten telefon - odbierz połączenie. Można spróbować jeszcze spróbować celowo np zasłaniając antenę lub znaleźć miejsce gdzie telefon nie będzie miał zasięgu, by zgubił zasięg a nuż telefon pobierze aktualną datę z sieci.

0
  • #6 15 Paź 2015 07:51
    mobista
    Poziom 35  

Zdjęcia można wyciągnąć z telefonu, ale koszt będzie wysoki niestety.

0
  • #7 19 Paź 2015 19:50
    winmap
    Poziom 30  

Daty nie ustawiasz iż tel. musi połączyć się z internetem. Bynajmniej większość. Pozostaje Ci reset lub serwis. Pozdro

0