Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic TH-42PV7P - Miracast Ezcast lub Mini PC - brak wizji

Level42 14 Paź 2015 09:54 801 2
  • #1 14 Paź 2015 09:54
    Level42
    Poziom 10  

Witam

Jestem zainteresowany zakupem tzw. Dongla Ezcast lub Mini PC z wyjściem HDMI lecz oferowana rozdzielczość tychże urządzeń ma parametry Full HD. Mój poczciwy Panasonic nie obsługuje tej rozdzielczości. Dodam tylko, że XBOX 360 pracuje prawidłowo na złączu HDMI ale problemy mam przy połączeniu NBOX-a czarnego z dyskiem 250 giga.
    Chciałbym uzyskać informację, jakie urządzenie zakupić abym mógł przesyłać z mojego serwera NAS Synology DS212J pliki medialne ( film, koncert ) poprzez DLNA na mój Panasonic TH-42PV7P. Dodam, że XBOX360 ma takie możliwosci ( widzi NAS-a ) w NBOX-ie ( wersja z Enigmą 2 ) też można poustawiać parametry, jednakże wolę jedno urządzenie typu MiniPC z dwoma systemami operacyjnymi do obsługi multimediów domowych. Próbowałem miesiąc temu wINTEL BOX miniPC DUAL BOOT WINDOWS ANDROID INTEL jednak brak obrazu na moim poczciwym Panasonicu mnie zmartwił.
    To samo dotyczy KODI w moim NAS-ie ASUSTOR TA5104 - po podłączeniu przez HDMI - brak obrazu i dżwięku, ale na nowym modelu TV LCD LED śmiga super.

0 2
  • #2 15 Paź 2015 20:28
    sosarek

Poziom 43  

Urządzenia nie posiadają opcji zmiany rozdzielczości na mniejszą?

0
  • #3 15 Paź 2015 22:37
    Level42
    Poziom 10  

Podłączam cały czas mojego NAS-a Asustor t5104 z wyjściem HDMI i KODI ale poczciwy TV Panasonic nie czuje bluesa i jest czarny ekran.

0