Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Samsung UE37D6500 - jak ustawić kolejność programów?

14 Paź 2015 11:12 6432 10
  • Poziom 8  
    Witam
    Zainstalowałam antenę cyfrową naziemną. Wszystko jest super, ale nie mogę w telewizorze posortować programów, ponieważ nie widzę takiej pozycji w menu.
    Wcześniej korzystałam z satelity i nie było problemu.
    Proszę o pomoc.
  • Poziom 39  
    Sortowanie LCN włączone ?
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Tv posiada możliwość zmiany kolejności lub ustawienia automatycznego kanałów. Jednak wg instrukcji obsługi pewne funkcje mogą być niedostępne w danym kraju. Pozostaje Ci wówczas ułożenie listy kanałów ulubionych.
    Zapoznaj się dokładnie z instrukcją obsługi z rozdziałem "Używanie funkcji kanał" (od str.12)
  • Poziom 8  
    Nie wiem gdzie jest LCN
    u mnie wygląda to tak:
    na pilocie wciskam: menu ,kanał,transfer listy kanałów do którego jest wymagane podłączenie urządzenia USB i wpisanie PIN.
    Proszę o dalszą pomoc
  • Poziom 8  
    Dzięki za link:) spróbuje może sobie poradzę:(
    tam była też odpowiedź "wezwij fachowca" właśnie wczoraj instalację przeprowadzał serwis czyli fachowiec,to on stwierdził,że taaaaki luksusowy telewizor! i nie ma takiej funkcji..
    Dlatego tu jestem i proszę o pomoc..
    Wkrótce dam znać jak mi poszło.
  • Poziom 34  
    Edycja kanałów na Samsungach jest bardzo uciążliwa. Kanały nie są wstawiane, tylko zamieniane pozycjami. Jeżeli np. chcesz TVP Info z poz. 35 wstawić na poz. 3 - to wstawisz, ale ten z "3" wskoczy na "35". Dlatego najlepiej jest wcześniej zapisać swoją listę na kartce i wg niej ustawiać kanały od końca.
    Przy tv naziemnej jest to pikuś, ale jeżeli próbujesz ustawić np. 80-100 programów z kablówki wg swojej kolejności, to naprawdę trzeba mieć sporo cierpliwości.
  • Poziom 8  
    Dziękuję wszystkim za chęć pomocy:)
    To jest prawidłowe :
    Klikamy na pilocie
    -SMART HUB>Kanał-Edycja>Tryb Edycji (taka ikonka w górnym prawym rogu)> szukamy z listy żądany kanał do przeniesienia> akceptujemy środkowym klawiszem na pilocie (tym z symbolem ekranu tzw., enter)> przechodzimy do dolnego paska menu > zatwierdzamy opcję "Edytuj nr kanału",>pojawia nam się monit z możliwością wybrania innego nr kanału >zakończamy zatwierdzając OK.
  • Poziom 16  
    Ja używam do sortowania kanałów programiku CHLPCEditor. Sortowanie w pececie to parę minut roboty.
  • Poziom 43  
    makar42 napisał:
    Ja używam do sortowania kanałów programiku CHLPCEditor. Sortowanie w pececie to parę minut roboty.

W TV też parę minut i nie potrzeba do tego komputera a wystarczy to co ma czyli TV+pilot.
  • Poziom 8  
    Post Wysłany: 15 Paź 2015 19:22 Temat postu : Re: Telewizor Samsung UE37D6500 - jak ustawić kolejność programów?
    Dziękuję wszystkim za chęć pomocy:)
    To jest prawidłowe :
    Klikamy na pilocie
    -SMART HUB>Kanał-Edycja>Tryb Edycji (taka ikonka w górnym prawym rogu)> szukamy z listy żądany kanał do przeniesienia> akceptujemy środkowym klawiszem na pilocie (tym z symbolem ekranu tzw., enter)> przechodzimy do dolnego paska menu > zatwierdzamy opcję "Edytuj nr kanału",>pojawia nam się monit z możliwością wybrania innego nr kanału >zakończamy zatwierdzając OK.