Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] Podwójne gniazdo USB PS3 FAT bądź zlecę jego naprawę w okolicach Łodzi

PLukowiak 14 Paź 2015 11:18 3213 3
    PLukowiak
    Poziom 8  
    Witam. Poszukuję sprawne gniazdo USB do konsoli PS3 FAT CECHG - myślę że porty są takie same do każdej wersji czyli CECHA czy tam CECHB... Zlecę również naprawę tego portu w okolicach Łodzi bądź w niej samej. Ogółem jedno gniazdo działa, drugie niestety nie daje oznaków życia.
    [Kupię] Podwójne gniazdo USB PS3 FAT bądź zlecę jego naprawę w okolicach Łodzi
    Spox_2
    Poziom 17  
    Piszesz w sprawie konsoli CECHG a na zdjęciu przedstawiasz płytę główna pochodząca z modelu CECHK - oznaczenie kodowe płyty ver-001

Co do samych usb to mogę Ci za darmo podesłać sprawne podwoje porty pochodzące z demontażu.
    Mam tego na serwisie xxx...

Pytanie:
    Czy w konsoli jest uszkodzony fizycznie jeden port usb ?
    Jeżeli tak to jego wymiana na inny sprawny załatwi sprawę.

W przypadku gdy gniazdo usb jest sprawne fizycznie zachodzi potrzeba sprawdzenia sekcji zasilania usb/sterownik usb.
    PLukowiak
    Poziom 8  
    Zdjęcie tylko poglądowe w celu dokładniejszego opisu o jaką część mi chodzi. Jeden port działa bez problemu - ładuje pada, odczytuje pendriva. Drugi nie reaguje na nic. Jaki w takim razie wniosek?
    marcin3city

Poziom 11  
    w takim razie wymiana powinna pomóc w temacie. mogę przesłać usb powiedzmy 30zł z wysyłką jak chcesz. (za wylutowanie i koszt wysyłki)