Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung S2 - Hard Reset, jak przywrócić dane

marcin7904 14 Paź 2015 16:10 747 4
  • #1 14 Paź 2015 16:10
    marcin7904
    Poziom 19  

Trafił do mnie Samsung S2 (I9100) na wgranie nowego Rom-u z zaznaczeniem zrobienia backup-u danych. Backup wykonałem Kies-em Czyli kontakty, wiadomości sms, zdjęcia, filmy itd. Wgrałem od nowa Rom i przy próbie odtworzenia backup-u mam tylko możliwość tylko kontaktów i wiadomości sms.
    I tu jest problem bo najbardziej zależy mi na przywróceniu zdjęć i filmów które rzekomo Kies zapisał do przywrócenia. W katalogu z Backup-em nie ma wymienionych plików.
    Moje pytanie czy jest możliwość odczytania z pamięci telefonu wykasowanych plików?

0 4
  • #2 18 Paź 2015 23:08
    no_swear
    Poziom 9  

probowałes jakiegokolwiek programu typu android recovery ?

0
  • #3 19 Paź 2015 15:35
    marcin7904
    Poziom 19  

no_swear napisał:
    probowałes jakiegokolwiek programu typu android recovery ?

Tak nic nie znajduje. Przetestowałem chyba z 10 programów tego typu.

0
  • #4 19 Paź 2015 20:58
    Drozdax
    Poziom 12  

Poszukaj w plikach kiesa na komputerze. Skoro zrobił backup, to te pliki gdzieś fizycznie są, tylko mogą być np. archiwizowane.

0
  • #5 19 Paź 2015 23:02
    marcin7904
    Poziom 19  

Dziwna sprawa bo Kies pokazał że robi backup wszystkich danych i nawet było to pokazane w programie poprzez okienko z ikonami co zapisuje a przy próbie przywrócenia tylko jest możliwe odzyskanie kontaktów i sms-ów.
    W folderach są tylko kontakty i sms-y.
    Ogólnie telefon oddany klientowi ale jakby ktoś miał inny skuteczny pomysł na odzyskanie tego to byłbym wdzięczny za każdą informację na ten temat.

0