Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do zarządzania centralami KX-TA

karolkarol2005 08 Jun 2005 00:47 3198 4
    karolkarol2005
    Level 11  
    Czy ktoś z kolegów używa programu do programowania z PC central telefonicznych Panasonic. Chodzi mi o pełną wersję, a nie tylko do odczytu danych.
    Jesli ktoś podzieli się informacjami na temat działania tego oprogramowania będę wdzięczny. Jestem również zainteresowany otrzymaniem lub odkupieniem pełnej wersji.
    Oczywiście poniżej kosztów podanych na amerykańskiej stronie pbx.software.
    Czekam na opinie.
    Pozdrawiam
    Karol K.
    oscar2000
    Level 34  
    PANASONIC KX-TA308
    PANASONIC KX-TA616
    PANASONIC KX-TA624
    Attention! Only modern PBX with Y581 or Y591 or Y451 version of the ROM is supported by this program - older ones (Y501, Y551; but it is possible to update the ROM chip. There are a few exeptions - for example some(!) of PBX with ROM Y501C, Y501D, Y501T still may be programmed - ask Panasonic why!) do not support programming via an external computer.
    You can check the ROM version with the help of the 998 command using a proprietary telephone

program dziala tylko z wyzej wymienionym romem w centrali jesli masz innny zostaje ci programowanie z palca na systemowym

oscar2000
    karolkarol2005
    Level 11  
    Mam odpowiednią wersję, mam ściągnięte oprogramowanie "do odczytu".
    Poszukuję pełnej wersji - do programowania.
    czeski_
    Level 2  
    program
    http://www.sendspace.pl/file/uuF8zWGX/

Otóż ja mam problem z połączeniem się z kompem, pbx nie odpowiada, nie mam na chwilę obecną telefonu systemowego, żeby sprawdzić wersje czy jest kompatybilna, da rade jakoś inaczej to sprawdzić.

z kostki mozna wyczytac y591d czyli wersja powinna działać z programem, jednak cały czas mam, no DSR signal.

sebastian
    M___
    Level 21  
    МЕНЮ НАВИГАЦИИ - to po angielsku?
    Pbxsoftware to zawsze była strona rosyjskich pasjonatów i raczej nic się nie zmieniło.
    I zawsze z tymi programami były problemy.
    Jeśli nie masz DOKŁADNIE wersji firmware'u który podają to przygotuj się na programowanie centrali od zera.