Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak sygnału z transporderów w TV Lg 42CS460S.

14 Oct 2015 19:53 495 1
  • Level 9  
    Witam, mam taki problem, Instalowałem sąsiadowi moduł Cyfrowego Polsatu CI+ w TV Lg 42CS460S. Kilka dni wszystko było dobrze, ustawiłem kanały według kolejności jakiej chciał sąsiad i wszystko grało. Od kilku dni nie ma sygnału z następujących transponderów 11158.00 V 27500 i 11662.00 V 27500. Antena ustawiona jest idealnie 90% - 95%. Po odłączeniu modułu CP i wyszukiwaniu sygnału z w/w transponderów w TV pokazuje brak sygnału. Po ręcznym dodaniu tych transponderów również nie ma sygnału w TV. Do tej samej anteny są podłączone jeszcze dwa tunery CP i jeden z nc+ i wszystkie tunery odbierają bardzo dobrze i na tych transponderach mają sygnał 100% na 85%. Z tego wynika , że problem leży w braku możności konfiguracji TV LG z w/w transponderami. Próbowałem już różnych sposobów i poległem. Czy ktoś już spotkał się z podobnym problemem ?.
    Jeszcze raz dodam , że przed zmianami tz. przed 1 - X - 2015r. wszystko odbierało dobrze. Antena to CORAB 90 CM , a Konwerter satelitarny QUAD 0.1dB Megasat Diavolo.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się