Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Omega - Jak podłączyć automatyczny włącznik świateł?

asior79 14 Oct 2015 22:00 1326 3
Relpol
    asior79
    Level 9  
    Witam.Kupiłem automatyczny włącznik i szczerze mówiąc moja wiedza jest za mała by do końca samemu sobię poradzić aczkolwiek próbuję. Na zdjęciach jest przedstawiony schemat i opis oraz kable w przełączniku w aucie.Jak by ktoś mógł by mnie pokierować w odpowiednim kierunku był bym wdzięczny
  • Relpol
    Gitner
    Level 27  
    Pierwszy kolor to włącznik, drugi to instalka z auta: czerwony z czarnym, biały z brązowym. Brązowe z włącznika masz podłączyć: jeden z czerwonym, drugi z szarobrązowym i szaroczarnym, jeden niebieski połączyć z czarnym, a drugi niebieski z białożółtym.
    asior79
    Level 9  
    Zapomniałem dodać że mam xenony i okazało się że po po podłączeniu automatu się nie zapalają,a ta powyższa rozpiska kolorów przewodów jest od zwykłych lamp.Musi być jeszcze jakiś przewód
    autoas
    Level 42  
    Po co cudujesz!!!! wpisujesz w allegro "przekaźnik świateł omega", nawet są pod xenony, wkładasz go w oryginalną wtyczkę pod plastikiem na dole koło pasażera, następnie wkładasz bezpiecznik w gniazdo "S" i gęba uśmiechnięta od ucha do ucha że masz wszystko oryginalne!!!!