Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobór karty graficznej do kombajnu Intela

15 Paź 2015 14:11 384 4
  • Poziom 2  
    Posiadam komputer:

Procesor - Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q 9400 2.66 GHz
    System- Windows 7 Home Premium
    Dysk- 280 Gb
    Zintegrowana grafika Intel Q45/Q43 Express Chipset
    Zasilacz - 250 W
    Płyta Główna - LENOVO 7484A3G
    RAM - 4 Gb DDR3

Pytanie czy pójdzie mi na tym zasilaczu jakaś jednogigowa karta graficzna? Czy biorąc pod uwagę wszystkie podzespoły będą mógł uruchomić nowsze gry takie jak, np. Farming Simulator 2015?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    Dobrym wyborem była by grafika nvida gtx 460 do tego zestawu moim zdaniem tylko w żadnym wypadku nie wersja 768mb. Zależy jakiej firmy masz zasilacz ale chyba nie było by problemu kupić chociażby fortrona 350w i jakoś by to chodziło.
  • Poziom 2  
    Kurczę, nie bardzo mam w tej chwili środki na zasilacz, sprzedawca w sklepie proponował mi kartę 1 Gb, zarzekając się, że na zwykłym zasilaczu da radę. Nie miała własnego systemu chłodzenia. Mimo to nie zdecydowałem się na zakup i zacząłem szukac pomocy u ludzi w tym temacie kompetentnych ;) Jestem laikiem więc pytam ;)
  • Poziom 29  
    wszystkie karty typu hd 7750 będą dobrym wyborem bo ma mały pobór prądu, ale na słabym zasilaczu nie wiadomego pochodzenia nie podejmował bym próby zakupu karty graficznej aby usmażyć sobie kasę - czytaj płytę główna, kartę lub coś więcej...