Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki amplituner o długości do 35-36cm.

cHudy. 15 Paź 2015 23:30 327 1
  • #1 15 Paź 2015 23:30
    cHudy.
    Poziom 8  

Witajcie,

od dłuższego czasu poszukuję amplitunera który miałby długość do 36cm. Powodem tego są płytkie szafki ze szwedzkiego marketu. Dokładne wymiary wnęki to 16x56x37 (cm wysokość x szerokość x głębokość). Przeglądam co jakiś czas giełdę, ale wszystkie modele jakie sprawdzałem są za duże. Istnieje w ogóle coś co by pasowało? Jak się nic nie uda znaleźć, to będzie trzeba kombinować z umiejscowieniem urządzenia o typowych rozmiarach. Sprzęt ma napędzać Tonsile NewMildton 200, więc nie musi być z najwyższej półki. Wymagam jedynie wejścia optycznego. Oczywiście interesują mnie używki uznanych firm w ciemnych kolorach. Jeżeli ktoś coś to poproszę chociaż nazwę modelu.

Pozdrawiam.

0 1
  • #2 16 Paź 2015 12:28
    k52
    Poziom 32  

Ale nie może być słaby, bo 200 małe nie są. Będzie ciężko, używany amplituner z optykiem w dodatku mały. Bo mini wieże za słabe, a te lepsze drogie, ale może używane trafisz jak Teac, Peachtree Audio?
    Idealny i najtańszy byłby Pioneer P1, ma wejście optyczne, coaxialne i wyjście na subwoofer. Gra bardzo dobrze i jest dość mocny. Problem taki że najczęściej jako nowy występuje z odtwarzaczem CD i kolumnami. O ile bez kolumn bywa z CD za 2 tys. to samego tylko go raz widziałem, ale warto szukać, jak wymiar ma znaczenie;)
    Niezły i dość mocny jest też niewielki Cambridge Audio sonta ar30 v2, ale bez optyka.
    Jest jeszcze pasujący wymiarem i funkcjami Denon pma50, ale raczej wymaga lepszych kolumn niż te 200, bo nie ma regulacji tonów.
    Jest też marka Cyrus, robią mniejsze wyroby, ale wzmacniacze raczej bez optyka i nie wiem czy mieli amplitunery.

0