Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator easyCam i zacinająca się wtyczka Quicktime

16 Paź 2015 08:59 1323 4
  • Poziom 9  
    Witam,

Posiadam rejestrator 4 kanałowy EasyCam, utworzyłem sieć LAN po której podgląd działa bezproblemowo. W routerze netiaspot włączyłem funkcje DMZ dla adresu 192.168.1.108 który jest przypisany dla rejestratora. Utworzyłem DDNS która również funkcjonuje.
    Problem jednak pojawia się podczas podglądu z zewnątrz. Pojawia się okno logowania tak jak przy Lan-ie, loguje się, jednak wtyczka Quicktime zawiesza się i nie wyświetla obrazu.
    Dodam że przy pierwszym logowaniu nie pobierałem żadnej wtyczki activeX dedykowanej do tego rejestratora, tak jak to się ma przy rejestratorach BCS.

Nie przychodzi mi już nic do głowy, a przyznam że to nie jest pierwszy monitoring który zamontowałem.

Proszę o pomoc.

• Poziom 43  
    Sprawdzałeś z innych komputerów?
    Przeglądarka IE (najlepiej do wersji9)?
    Model rejestratora?
    Zmień port HTTP z domyślnego na inny, np.8080.
  • Poziom 9  
    Sprawdzałem na co najmniej 3 komputerach, z różnymi systemami. Zapomniałem dodać, że okolo 2 miesięcy wszystko działało poprawnie, również na telefonie. W tym czasie nic u klienta nie zostalo zmienione.

• Poziom 43  
    Spróbuj reset rejestratora do fabryki i jego ponowną konfigurację.
  • Poziom 9  
    Reset do ustawien fabrycznych niestety nie pomógł. Odeśle rejestrator na gwarancję albo wymienię na bcsa.

Temat do zamknięcia.