Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Lehel, wywala różnicówkę, czy problemem może być to co opiszę w temacie?

16 Paź 2015 22:39 642 2
  • Poziom 8  
    Więc lodówka wywala różnicówkę. Potrafi to zrobić po 10 minutach pracy, po 2 godzinach albo po innym okresie czasu.
    Lodówka była transportowana poprzez kuriera, przed transportem była sprawna. Po odkręceniu tylnej ścianki lodówki (lewa strona gdzie widać watę?) okazało się, że ta "wata" jest wilgotna w dolnej części. I to naprawdę wilgotna, w niektórych miejscach można było wyżymać wodę.
    Po wyjęciu tej waty zuważyłem dwa kabelki które biegły w miejscach gdzie ta wata była mokra.
    Teraz pytanie, czy to jest powód wywalania różnicówki? Czy może jakaś część która tam się znajduje powoduje zmoczenie tej waty i problemem jest co innego?
    Jestem totalnie zielony w tym temacie, ale zdaje mi się, że to jest właśnie powodem. Tutaj jest widok lodówki od tyłu.
    Lodówka Lehel, wywala różnicówkę, czy problemem może być to co opiszę w temacie?
    Z góry dziękuję za odpowiedź :)
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Prawdopodobnie masz upływność przez mokrą piankę do obudowy. Wysusz i będzie dobrze. Do czasu wysuszenia używanie nie jest bezpieczne.
  • Poziom 8  
    Okej, na noc zostawię to na kaloryfer, rano powinno być suche :) Dam znać czy wszystko będzie działało gdy już wysuszę i wpakuje to z powrotem. Dzięki za pomoc.

@Edit: Tak, to było przyczyną wybijania korka. Po wysuszeniu już działa ponad 12 godzin bez żadnych problemów.