Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG G2 - Gaśnie po odblokowaniu

17 Paź 2015 09:36 2283 5
  • Poziom 11  
    Witam,
    ostatnio dostałem na serwis LG G2. Usterka: po kliknięciu na tylny przycisk odblokowania ekran zapala się na sekundę i gaśnie, po lekturze w google dowiedziałem się że ten model ma tzw. zabezpieczenie kieszeniowe i np. po samoczynnym odblokowaniu telefonu w kieszeni gdzie z reguły jest ciemno ekran sam się wygasi nie pozwalając na odblokowanie ostateczne. No i tu moje pytanie jak używać LG G2 w nocy np. w pokoju gdzie jest 100% ciemność ? Producent tego nie przewidział ? czy ja o czymś nie wiem ? Może jest jakaś możliwość wyłączenia tej opcji, proszę o pomoc !
  • OptexOptex
  • Poziom 17  
    Sprawdź/wymień czujnik zbliżeniowy (Proximity sensor).
  • OptexOptex
  • Poziom 11  
    No ale przecież napisałem że czujnik ruchu działa. Jak wykonuje połączenie to ładnie zapala się i gaśnie. W teście w ukrytym menu przy oświetleniu pokazuje wartości około 300-400 a jak go zakryję to 0,00
  • Poziom 17  
    omnixcrs napisał:
    No ale przecież napisałem że czujnik ruchu działa.

Co ma czujnik ruchu do czujnika zbliżeniowego?

omnixcrs napisał:
    W teście w ukrytym menu przy oświetleniu pokazuje wartości około 300-400 a jak go zakryję to 0,00

Jeśli LG rzeczywiście wprowadziła jakąś "Blokadę kieszeniową" to raczej nie opiera się ona na czujniku oświetlenia, więc co ma oświetlenie do tego? Dowiedz się jaka jest różnica pomiędzy czujnikiem oświetlenia, czujnikiem zbliżeniowym, akcelerometrem i żyroskopem, bo chyba mylisz pojęcia.
  • Poziom 11  
    Sory Źle napisałem, nie czujnik ruchu tylko światła.

Dodano po 4 [minuty]:

Jeśli uważasz że blokada nie działa w Oparciu o czujnik oswietlenia to jak wytlumaczysz że w oświetleniu nawet słabym wszystko dziala super a po ciemku ekran po naciśnięciu przycisku odblokowanie zapala się i gaśnie?
  • Poziom 17  
    Sprawdź/dociśnij do szyby/wymień czujnik zbliżeniowy i później porozmawiamy.