Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

notis nt-838ch - zdalny dostęp z telefonu

thomas899 17 Oct 2015 10:31 2844 13
    thomas899
    Level 8  
    Witam, mam problem z zdalnym dostępem do rejestratora ale tylko przez aplikację, podgląd przez przeglądarkę chodzi jak najbardziej dobrze. Lecz gry próbuje połączyć sie przez aplikację na telefonie dostaję komunikat o braku takiego użytkownika. Jakieś pomysły ?
    Sprajsnar
    Level 10  
    mobilny port dedykowany do aplikacji smartfonowych przekierowałeś?
    thomas899
    Level 8  
    tak, wszystkie porty przekierowane, i nic to nie daje, sprawdziłem jeszcze na innym rejestratorze z BCS przy takich samych ustawieniach i tam wszystko działa
    Sprajsnar
    Level 10  
    podaj wszystkie porty
    Sprajsnar
    Level 10  
    żaden z tych portów nie odpowiada za podgląd na telefonie. Wrzuć screen z "menu" i z "sieci".
    thomas899
    Level 8  
    notis nt-838ch - zdalny dostęp z telefonu

to z ustawień sieci, a z menu to z którego miejsca dokładnie ?
    sosarek

Level 43  
    Wszystkie porty(6) przekieruj, ew.na próbę dadaj IP rejestratora do DMZ w routerze lub użyj uPnp.
    Sprajsnar
    Level 10  
    Zapytałem o menu, ponieważ nie znam dokładnie tego modelu rejestratora. Np. w budżetowym easyCam jest w menu okienko Netsurvielance, gdzie właśnie znajduje się port Mobile. Ale tak jak pisze kolega wyżej, na próbę ustaw DMZ.
    nieistotny
    Level 16  
    Też miałem taki sam problem, zmień aplikację do podglądu ( domyślam się że masz androida).
    Ja zainstalowałem https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MEye&hl=pl i wszystko jest ok, działa z noip.com i ddns. Myślę że to wina wysokich portów i nie wszystkie aplikacje je dobrze czytają. A inny problem to w menu rejestratora brak mobile port jako takiego. A... i nie przesadzaj z ilością klatek na drugim streamie bo też aplikacje czasami sobie z tym nie radzą, 6-9 kl./s powinno być bezpiecznie. Zrób w routerze DMZ tak jak koledzy wspomnieli.
    Miłej zabawy.
    thomas899
    Level 8  
    Przekierowanie portów, DMZ i upnp, nic nie dało cały czas ten sam komunikat: użytkownik nie istnieje. Nie sądzę ze jest to problem z aplikacją ustawiam rejestrator innej firmy na tych samych ustawieniach i działa ..
    Sprajsnar
    Level 10  
    Utwórz nowego użytkownika i spróbuj ponownie. Zwracasz uwagę na wielkość liter?
    thomas899
    Level 8  
    Tak utworzyłem nawet specjalnie użytkownika 123 o takim samym haśle ale to nic nie dało.
    elzappero
    Level 10  
    w Notis zadziałało z aplikacją mms, z gDMSS był taki właśnie komunikat "użytkownik nie istnieje". A w rejestratorze bodaj marki Dahua sytuacja była odwrotna. Może taka informacja komuś pomoże.