Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 10 - Kolizje po aktualizacji do najnowszej wersji systemu

Predo13 17 Paź 2015 15:00 468 2
  • #1 17 Paź 2015 15:00
    Predo13
    Poziom 7  

Witam, mam już jakiś czas tego Win10 i są z nim same problemy (nie moge cofnąć się do 7 ponieważ wraz z aktualizacją zrobilem format ale nikt mnie nie poinformowal ze przy zrobieniu formatu nie będe mógł wrócić).

A więc przechodząc do problemów, są one dwa mianowicie:

1. Ciągłe kraszowanie sterownika karty graficznej głównie przy włączonej przeglądarce czyt. fb/yt itp.
    Nie działa reinstalacja sterownika. (karta GT630 , wiem ze biurowa i sie nie nadaje do grania)

2. Ten problem jest poważniejszy i bardziej irytujący. Podczas przeglądania internetu/grania itp. nie ważne co by się robiło to występuje czyli jest ogólne zawieszenie komputera i dźwięk jak przy blue screenie lecz bs nie wystepuje tylko ciągle slychac ten dzwięk a po nim są jedne z trzech sekwencji:

-komputer sie odlaguje i wszystko wraca do swojej formy

-robi się "Monitor Going to Sleep" i nie ma jak go włączyć trzeba tylko zresetować komputer

-komputer po chwili sam się resetuje

Opis Komputera:
    01- ASUSTeK Computer INC. - P5KPL-AM IN/ROEM/SI
    02- Intel Pentium III Xeon, 2800 MHz (8 x 350)
    03- Pamięć fizyczna 3072 MB
    04- Nvidia GeForce GT630
    05- Modecom Premium 350 ATX Moc: 200-240V
    06- ------------------
    07- gpu.34°C/proc.45°C/hdd.28°C
    08- ----------
    09- Windows 10 Home Premium, 32-bit
    10- Windows Defender
    11- ------------------
    12- ------------------
    Proszę o pilną pomoc ponieważ jest to bardzo irytujące i nie wiem co robić.

Pozdrawiam i dziękuje za wszelkie rady :--0

0 2
  • #2 17 Paź 2015 16:16
    Matuzalem

Poziom 43  

Ciebie nikt nie poinformował, że format usuwa dane i te zawarte w katalogu Windows.old, a mnie nikt nie poinformował o tym o której wersji systemu mowa, w jakiej konfiguracji sprzętowej pracującej i z jakich sterowników korzystajacej.

Jednak nie mam pretensji o "same problemy" z tego powodu, bo przecież o tym, że powinieneś w opisie sugerować się tym o czym tu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2996917.html mowa też pewnie "nikt Ci nie powiedział".

Po polsku to będzie: "Daj szansę - zasiej!", proszę.

0
  • #3 17 Paź 2015 17:56
    Predo13
    Poziom 7  

już edytowany :--)

0