Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wfi lenovo g50 80 model 80e5 prblem z wfi

17 Paź 2015 15:08 957 10
  • Poziom 7  
    A wiec męczę się z tym już z 5dni proszę pomóżcie kupiłem laptopa bez systepu operacyjnego taki jak napisałem w opisie zainstalowałem windowsa 7 64bity wszystko pięknie ładnie na początku tez miałem kilka problemów bo nie działoło mi usb a inaczej nie mogłem wgrać sterowników ale mniejsza z tym wszystko sie udało poinstalowałem sobie stery z stronki lenovo wszystko pieknie działało wyłączałem kompa robiła się aktualicazja rano wstaje chce wejść a tu nie działa wfi i nie wiem co jest grane pokazuje że sterowniki są wgrane wszystko ze jest poprawnie nie wiem działa tylko po kablu ale mnie już to męczy prosze o pomoc z góry dziękuję (jeśli ktoś już chce mi pomóc od razu mówię żeby do mnie nie przymawiał zbyt komputerowym językiem tylko powoli i spokojnie)
    Moderowany przez master-007:

Do pokazania, że nadal oczekujesz na odpowiedź, służy:

Wfi lenovo g50 80 model 80e5 prblem z wfi

• Spec od komputerów
    Masz jakies punkty przywracania systemu utworzone przed wystapieniem problemu z wifi?
  • Poziom 7  
    przywracałem nic nie dało... zreszta przywracanie systemu nie cofa aktualizacji z tego co wiem to jest proces nieodwracalny
  • Poziom 7  
    widze ze sie az rwiecie do odpowiedzi;/
  • Spec od komputerów
    Temat niezbyt ciekawy to i odpowiedzi nie ma, brak dokladnego opisu problemu z Twojej strony rowniez nie pomaga.

Karta wifi jest wlaczona?
    Widac ja w menadzerze urzadzen?
    Jezeli tak to podaj identyfikator karty z menadzera udzadzen.
    Napisz jakie aktualizacje sie zainstalowaly i czy probowales je odinstalowac?
  • Poziom 7  
    Karta sieciowa Broadcom 802.11n
    nie wiem czy to jest identyfikator widac ja w menadżerze ale jest wyłaczona i nie da sie jej właczyć jest na szro;( jak mi to naprawisz stawiam ci ziomek piwo;)
  • Spec od komputerów
    Nie pomoge jezeli nie bedziesz odpowiadal na pytania.

> Napisz jakie aktualizacje sie zainstalowaly i czy probowales je odinstalowac?

oraz:

> Jezeli tak to podaj identyfikator karty z menadzera udzadzen.
    ( https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1228905.html )

Czy laptop ma przelacznik do wlaczania karty wifi i czy jest wlaczony? Ewentualnie Fn + F5? (o ile pod F5 masz wifi).
  • Poziom 7  
    PCI\VEN_14E4&DEV_4365&SUBSYS_062117AA&REV_01
    PCI\VEN_14E4&DEV_4365&SUBSYS_062117AA
    PCI\VEN_14E4&DEV_4365&CC_028000
    PCI\VEN_14E4&DEV_4365&CC_0280

Nie próbowałem odinstalować aktualizacji bo nie wiem jak. Przywracałem system ale to nic nie dało. Nie ma przełącznika wfi;)
  • Spec od komputerów
    > Nie ma przełącznika wfi;)

Jest, Fn + F7.
  • Poziom 7  
    fn + f7 to tryb samolotowy. f5 to tryb samolotowy ale o nic nie daje
  • Spec od komputerów
    Tryb samolotowy wylacza karte wifi, jezeli jest wlaczony.

Aktualizacje masz w panelu sterowania -> programy i funkcje, mozna tam odinstalowac aktualizacje, sprawdz jakie sie zainstalowany tego dnia.