Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Laguna 2 1.9 DCI - Wariujące liczniki nie odpala

Kyczku07 17 Oct 2015 22:44 1629 2
    Kyczku07
    Level 2  
    Witam, jestem nowy na forum i mam problem z Renault Laguną 2 1.9 DCI 2001 r. Otóż mechanik przekładał silnik i dwa dni po przekładce zaczęły wariować liczniki tj obrotomierz i prędkościomierz, po resecie liczników jakiś czas był spokój az do wczoraj. Od wczoraj wariowały dodatkowo temp. silnika i zapalały się kontrolki od immo. ręcznego i przy okazji zamykały się i otwierały zamki w drzwiach. Podczas jazdy zdażyło się dwa razy że auto zgasło , rozłączyło zapłon. Dziś wróciłem pod dom zgasiłem auto i i już nie mogę odpalić. Po włożeniu karty swieci się czerwona kontrolka od Immo. a auta nie idzie odpalić nic więcej się nie zaświeca. Działa radio światła centralny. Proszę o jakąś podpowiedź
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    decybel91
    Level 41  
    Pod połączeniem kolektor dolotowy-wąż turbo jest wiązka elektryczna, która często się rozpada po kontakcie z olejem.
    Kyczku07
    Level 2  
    Dzięki za informację , ale to nie to. Po rozebraniu skrzynki przekaźników okazało się że większość gniazd jest już uszkodzona a w szczególności gniazdo plus+ z akumulatora do skrzynki. Także ten problem rozwiązany

Dodano po 14 [sekundy]:

Dzięki za informację , ale to nie to. Po rozebraniu skrzynki przekaźników okazało się że większość gniazd jest już uszkodzona a w szczególności gniazdo plus+ z akumulatora do skrzynki. Także ten problem rozwiązany