Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Trudny wybór - wybór sprzętów agd

18 Oct 2015 08:43 783 5
  • Level 9  
    Witam
    Piszę na forum bo mam dylemat. Trochę się nie znam na sprzętach AGD i chciałbym abyście mi coś podpowiedzieli.
    Potrzebuje zakupić sprzęty do zabudowy zmywarkę, lodówkę, i kuchenkę indukcyjną. Piekarnik mam już wybrany z samsunga ten z opcja mikrofali.
    fundusze powiem tak średnie wiadomo nie chce przepłacać .
    podpowiedzcie na jakie firmy patrzeć na jakie czynniki, może jakieś modele.
    Z góry dziękuje za informacje.
  • Level 32  
    Witam.

Kuchenka indukcyjna fajna rzecz ale przy pełnym obciążeniu pobiera 32A.

Parę dni temu pomagałem znajomej kupić cały komplet do kuchni.
    W lokalnej hurtowni sprzedawca zaproponował sprzęt niemieckiej firmy. Mało mi znanej.
    I tu zaskoczenie Producent daje 4 lata gwarancji na swoje wyroby.
    Oczywiści wybór padł na nich.

Ceny rozsądne porównywalne z sprzętem takich ( gigantów reklamowych ) firm jak Beko Aeg itd.

Pytania.

1. Czy kuchenka musi mieć mikrofale. Jak podgrzejesz coś szybko gdy Żona będzie dusiła w piekarniku mięso 2 godziny.
    2. Czy potrzebujesz tych wszystkich bajerów. Kuchenka z rożne i termoparą np.
    3. Z których funkcji będziesz korzystał stale. Za które teraz dodatkowo zapłacisz.

Uwaga końcowa. Im urządzenie konstrukcyjnie prostsze tym dłużej będzie działało bezawaryjnie.
  • Level 9  
    A jaka to marka może poszukam u siebie w okolicy. 4 lata gwarancji- dobra rzecz.
    sam myślałem o przedłużeniu gwarancji. przynajmniej płyty i tego piekarnika.
    co do tego piekarnika to myślę że nie będzie tak źle. A sam ten samsung nie jest właśnie tak nienajeżony niepotrzebnymi funkcjami.
  • Level 32  
    Koledze pralka Samsunga z 2 letnią gwarancją wysiadła po 1,5. Padł główny sterownik.
    Pralka za kupę formy, z warzenie suszeniem itp. bajerami.
    Na TV Samsunga osobiście mam awersję. Jak to jest możliwe żeby duże i drogie TV zapominały ile mają wejść HDMI. Ratunek. Odłącz wszystko, wyłącz z prądu i po 30 minutach TV przypomni sobie ile ma HDMI.

Markę sprzętu AGD podam w poniedziałek nie będę do niej dzwonił dzisaj.
  • Level 9  
    ok nie ma sprawy .
    Co do płyty to myślałem nad elektroluxem ehi6450fok, a zmywarka bosch albo siemens, lodówka też elektrolux.
  • Level 32  
    Drobne dodatkowe pytanie?

Jakie autoryzowane serwisy masz w swoim mieście.
    Na gwarancji niema problemu. Ale po!
    Będziesz czekał na serwis z miasta wojewódzkiego. ( tak jest w przypadku Bosch )