Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Whirlpool ADG 9300 - kontrolka przycisku anulowanie miga 3 razy

18 Paź 2015 10:05 1779 3
 • Poziom 2  
  Witam problem jak w temacie. Instrukcja nic nie mówi o problemie. Nie mogę nic zrobić na panelu programatora. Pilnie potrzebuje kod serwisowy, aby skasować błędy i uruchomić zmywarkę. Serwisant skasował mi błąd, ale żona cieszyła się tylko 3 dni bo znowu zablokowało zmywarkę. Proszę o pomoc, co może być przyczyna blokowania programatora? I proszę o kod serwisowy, który przywraca ustawienia fabryczne.
  Poniżej instrukcja z rysunkiem panelu sterowania:

  http://www.videotesty.pl/produkt/11676/whirlpool-adg-9300/instrukcja/
 • Pomocny post
  Poziom 13  
  Witam.
  Kiedy została zakupiona zmywarka ?
  Dla zmywarek przywrócenie ustawien fabrycznych to uruchomienie cyklu serwisowego.
  Jezeli kontrolka mruga 3 razy, najprawdopodobniej jest to błąd czujnika optycznego. Moze problem dotyczyc kabla lub uszkodzenia czesci.
  Odczytaj błędy.
  Jak uruchomic cykl serwisowy:
  https://obrazki.elektroda.pl/7882029800_1443721243.png
 • Poziom 2  
  Witam!!!!!
  Zmywarka zakupiona 4 lata temu. Serwisant przeczyścił czujnik, który znajduje się w filtrze z prawej strony i wykasował błędy. Jak na razie 11 zmywań i wszystko oki. (wcześniej po 3 blokowało).
  Dziękuję za linka z programem testowym już go przetłumaczyłem i jak będę miał tą samą usterkę, to spróbuje samodzielni skasować błąd.
 • Poziom 13  
  Najlepiej jeżeli będzie problem z czujnikiem to nalej do miski ściekowej gorącej wody, do momenty aż sensor będzie w pełni zalany. Dodaj 3 łyżki octu do wody, odczekaj ~20 minut. Taki roztwór powinien pomóc. Poźniej klawiszem anulowania wydrenuj/usun wodę ze zbiornika.