Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Satellite C660-1M4 - Potrzebne recovery

18 Paź 2015 13:34 783 2
 • Poziom 10  
  Potrzebuję obrazu recovery do laptopa Toshiba Satellite C660-1M4 (Windows 7 Home Premium 64 bit), fabryczny dysk twardy padł, wymieniłem na nowy, jednak czysty system nie chce się aktywować oryginalnym kluczem z naklejki. Znalazłem coś na Chomikuj.pl, ale wg. mnie szkoda pieniędzy na 3 obrazy, które powinny być za darmo, kiedy posiadam licencję na produkt.

  Wiem, że Toshiba wali dużo syfu w swoich systemach, ale wolę odinstalować kilka(naście) programów, niż użerać się z aktywacją systemu.

 • Poziom 43  
  Skonsultuj sie z serwisem Toshiby.
 • Poziom 10  
  Ciężko będzie zdobyć w Holandii polską wersję językową (laptop nie mój)

  ew. mogę spróbować zainstalować Windows 10, może on się aktywuje tym kluczem (w końcu aktualizacja jest za darmo).

  UPDATE: Zainstalowałem Windows 10, nie mogę go aktywować tym kluczem, wciąż potrzebuję recovery.

  UPDTATE #2: Jak się okazało, na Chomikuj miałem transfer, który uzbierałem z "tygodniówek" po 50 MB oraz punktów, ale tylko na 1 płytkę, jednak potrzebuję pozostałych, Chomikuj chce 8 zł, kiedy obsługują tylko polskie sieci/banki, przez co nie mam możliwości doładowania transferu.

  Gdzie mogę pobrać pozostałe płytki za darmo? Lub ew. ktoś mi podeśle pozostałe pliki .swm, a konkretniej 14719XSP5.swm wzwyż (nie wiem ile ich dokładnie jest)

  Toshiba chce 50 € za pendrive z recovery, trochę przesada.

  UPDATE #3: Otóż czysty system w końcu się aktywował kluczem z naklejki, ale dobrze by było znaleźć recovery, by móc go szybko przywrócić.