Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 306 1.8 8v - wysoka temperatura i klopoty z lpg

19 Paź 2015 16:11 513 2
  • Poziom 2  
    Witam jestem nowy na forum. Mam od miesiąca peugeota 306 lpg lanzi renzo. Nie bylo kłopotów do poprzedniego tygodnia. Kupilem go z uszkodzona pompa paliwa. Wymieniłem ja i auto na benzynie odpala ale albo gaśnie albo nie ma mocy. Na gazie jak mam poniżej 900 obr jak dam do dechy to auto muli ale poza tym na gazie śmiga. Od wczoraj zaczął sie grzać tak do 100 stopni w korku 110 ale to żadko. Dodam tez ze czasem ciezko pali. Nie bierze płynu nie kopci. Autoadaptacja nie pomaga. Dzis zaczął mi gasnąć na jalowym na lpg a odziwo benzyna zaczela chocic dobrze. Macha w gore klemy z aku. Wyczyscilem dolot filtr powietrza i reszte tych przewodów od powietrza. I gaz działa a benzyna jak wcześniej brak mocy. Mechanik zdiagnozowal i nizsze cisnienie na 4 cylindrze ok 10 atm a na reszcie 13. Ale nie wiem czy mogę mu wierzyć bo jego pomiary mnie nie przekonaly wiec biore sie za to sam. Dziekuje z góry za pomoc. Pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 26  
    Pojeździć na benzynie przyuczy się komputer, jak na PB będzie dobrze ustawić gaz jeszcze raz.
  • Poziom 2  
    Teraz jak wracałem do domu znów to samo. Auto gaśnie na LPG, na PB przerywa jest słabe. A da się może to auto podpiąć do jakiegoś kompa? bo VAG odpada. nie wiem gdzie w ogóle jest tutaj przyłącze.