Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Satellite L650 1mo - Nie można przywrócić systemu z HDD RECOVERY

motyl38 19 Paź 2015 19:32 690 0
  • #1 19 Paź 2015 19:32
    motyl38
    Poziom 6  

Witam jak w temacie posiadam laptop:
    - Toshiba Satellite L650 1MO. PSK1JE

Coś stało się z moim laptopem pewnie usunąłem jakieś pliki systemowe, ponieważ gdy uruchomiłem go przed wczoraj znikły kompozycje, nie mogłem połączyć się z internetem i wyskakiwał jakiś błąd że nie można odnaleźć pulpitu w folderach windowsowych. Nie potrzebnie ściągnąłem jakiś windows 7 ultimate i zainstalowałem go... Przez to, nie mogę teraz przywrócić systemu z partycji, ponieważ gdy biorę podczas włączania komputera F8>napraw komputer> opcje odzyskiwania systemu> nie mam tam na samym dole Toshiba Recovery wizard. Płytek z HDD Recovery nie nagrałem oczywiście bo poco :/. Folder HDD Recovery posiadam na partycji D:/ tak było od początku. Po moim felernym zainstalowaniu W7 nie miałem programu Toshiba Recovery Disc Creator, udało mi się pobrać go z internetu. Wypaliłem 1 z 2 płyt do recovery, ale żeby nagrać drugą zmarnowałem 9 płyt i nie udawało się, ponieważ wyskakiwał jakiś błąd:

Code:
    "Następujący błąd wystąpił podczas zapisywania danych na dysku przystosowanym do wielokrotnego zapisu. Bieżący proces zostanie przerwany. 

Wystąpił błąd w obszarze kalibracji zasilania. Sprawdź, czy na dysku są widoczne zarysowania lub zanieczyszczenia. Jeżeli tak, spróbuj ponownie, korzystając z nowe dysku.
    ( Kod błędu: 0E01B5-26-00037304)"

jutro kupie kolejny dziesięciopak płyt i spróbuję. Niestety nie mam możliwości pożyczenia od kogoś płyty do windowsa 7 nikt nie ma:/ już pytałem. Posiadałem windowsa 7 x64 home premium OA czyli ten preinstalowalny chyba jeżeli się nie mylę. Naklejke z kluczem od windowsa posiadam na laptopie. Czystego obrazu W7 nigdzie w internecie już dostać nie można i już nie mam pomysłu jak przywrócić mój komputer do stanu użytkowania. Jest może jakaś możliwość, żeby zrobić recovery z pendrive? Bo tą pierwszą płytę co się nagrała mój komp ma ciężko odczytać, a jak odczytał to pokazuje, że jest wolne 4.26 gb z 4.26 gb jak by płyta była pusta. Czytałem już wiele tematów na temat recovery na różnych forach, ale do żadnego nie mogę się wcelować. Tam ludzie albo pobierali W7, albo mieli od znajomych i jakoś im szła naprawa. Proszę o wyrozumiałość i pomoc bo już sam nie mam siły aby naprawić ten problem.

0 0