Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Massey Ferguson 5445 - kłopoty z rozruchem po wymianie pompy wysokiego ci¶nienia

20 Oct 2015 19:34 1641 6
  • Level 8  
    Witam mam problem z odpaleniem mojego fergusona gdyż siadła pompa wysokiego ci¶nienia i wymieniałem j± teraz założyłem i nie mogę odpalić pomoże kto¶ ? zaznaczam że wszystko poznaczyłem na kołach.
  • Level 8  
    LInux14 wrote:
    Witam mam problem z odpaleniem mojego fergusona gdyż siadła pompa wysokiego ci¶nienia i wymieniałem j± teraz założyłem i nie mogę odpalić pomoże kto¶ ? zaznaczam że wszystko poznaczyłem na kołach.

Za mało szczegółów aby co¶ podpowiedzieć.
    Wygl±da że jest nieodpowietrzona pompa wtryskowa.
    Ale aby co¶ poradzić muszę wiedzieć czy to jest Bosch VE czy Lucas/DPA/DPS
    Trochę różni± się procedury.
  • Level 11  
    Chodzi pewnie o pompę Common Rail, widocznie jest zapowietrzona. Spróbuj poluzować przewody przy wtryskiwaczach i pokręć rozrusznikiem aż poleci czyste paliwo bez pęcherzyków powietrza.
  • Level 1  
  • Level 1  
    Jestem posiadaczem MF5455. Mam problem z odpaleniem . Zgasł mi i nie mogę go odpalić. Pompka elektryczna podaje, a pompa wtryskowa nie chce podawać na wtryski. Czy siadła pompa ,czy może być inna przyczyna? Wcze¶niej zdarzało się,że się zapowietrzał.
  • Level 11  
    Próbowałe¶ odpalać z samostartu albo placka ?
  • Level 16  
    Tam zdaje sie jest PERKINS z CR- jeżeli tak to test wtrysków zrób ale wygl±da to na padnięte wtryski.