Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon Pixma - Błąd B200 .

21 Paź 2015 13:19 13110 6
  • Poziom 9  
    Witam

Jakiś czas temu po wymianie tuszu na zamienniki drukarka pokazała błąd B200.Po zawiezieniu do serwisu koszt naprawy przewyższa koszty nowej takiej samej drukarki.Mam ogromną prośbę o poradę.Chcę kupić nową drukarkę do 250 zł.Drukarka a dokładnie urządzenie wielofunkcyjne ze skanerem i możliwościa podłaczenia USB.Chcę aby to urządzenie miało wbudowaną wymienną głowicę drukującą.Co możecie mi zaproponować do takiej sumy? Atramentówka czy laserówka ? Drukuję rzadko urządzenie będzie tylko do użytku domowego.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Model to dokładnie Canon Pixma MG5350.Powiem tak wczoraj głowica została wyjęta i dokładnie oczyszczona z atramentu.Jest czysta i sucha.Niestety dzis po włożeniu i ponownym sprawdzeniu błąd B200 znów się pojawił.Czy coś można jeszcze zrobić? Koszt nowej głowicy to 300 i nie wiadomo czy to własnie głowica jest popsuta.Moze to być np. płyta główna ale tego nie wiem.Pod tym względem drukarka nie była sprawdzona.
  • Poziom 9  
    Tak jak na zdjęciu zakleiłam co dalej ?
  • Poziom 9  
    Witam

Błąd zniknął :) dziękuję wielkie>mam rozumieć że ta drukarka juz nigdy nie bedize drukowac w kolorze? Dysze od koloru są zapchane? Czy jak to rozumieć? Nie znam sie kompletnie na tym więc pytam:)