Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opony całosezonowe vw t4.

SuperDziadek7 21 Paź 2015 21:07 582 6
  • #1 21 Paź 2015 21:07
    SuperDziadek7
    Poziom 5  

Witam,
    W związku ze zbliżającym się okresem zimowym muszę zakupić nowe ogumienie do Vw t4. Auto codziennie przejeżdża ponad 50km i jest obiażone prawie na maxa i jeździ po drogach nie najlepszej jakości. Chodzi mi o opony z indeksem "C". Jaki model opon polecalibyście lub konkretnie jaki model ?
    Dziękuje za pomoc ;)

0 6
  • #2 21 Paź 2015 21:33
    Jarzab M
    Poziom 17  

Nie lepiej normalne zimówki? Bo wielosezon zimą dobrze się sprawdza dopóki bieżnik głęboki, ale w porównaniu z klasyczną zimówką to i tak jest gorszy. Jak to mawiali jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :)
    Ponadto zimówki są tańsze od całorocznych i jest większy wybór.

No ale jeśli miałby polecić to chyba Matador MPS125.

0
  • #3 22 Paź 2015 17:35
    SuperDziadek7
    Poziom 5  

Nie jestem zdecydopwany na opony zimowe ponieważ zima raczej nie bedzie czesto jeżdzone, dlatego wolałbym zimówki. Lepiej jest raz zapłacić troche wiecej niz kupowac dwa komplety opon. Ten matador to jakas znana/renomowana firma ?
    Dzieki za pomoc ;)

0
  • #4 22 Paź 2015 20:44
    Jarzab M
    Poziom 17  

Koncern Continental'a :) Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

0
  • #5 22 Paź 2015 22:46
    chojinka
    Poziom 27  

wielosezonówki zużywaja się szybciej a w cieżkich warunkach zimowych, takich jak chlapa są o wiele gorsze niż zimówki. pełnym T4 na jakiejkolwiek trasie z oponami wielozadaniowymi bym osobiście nie jeździł, bo można łatwo skasować auto.

0
  • #6 24 Paź 2015 19:18
    Jarzab M
    Poziom 17  

No i przy bardzo gorącym lecie (jak np. w tym roku) przyczepność na rozgrzanym asfalcie też jest taka sobie.

0
  • #7 06 Lis 2015 19:42
    Mieciok
    Poziom 8  

Możesz myśleć też o Yokohamie, ja akurat miałem V905 ich model i bardzo jestem z tego zadowolony, przyczepność dobra, cena ok. No i moim zdaniem lepiej mieć i zimowe i letnie, ja nie preferuję całorocznych. Pozdro:)

0